Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hányszor telefonálhat be a...

Hányszor telefonálhat be a bíróságra a vádlott, hogy beteg, hogy az ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés

És utána küldi az igazolást.


Nem Levike vagyok.


2021. márc. 4. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer
2021. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
De levike vagy.
2021. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Három az már feltűnő?


Nem Levike vagyok. Levike mindig megjelenik a tárgyaláson.

2021. márc. 4. 00:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 ha a 3 több, mint az 1, akkor igen, az már feltűnő.

Segítek, igen, a 3 több, mint az 1.

2021. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Haha vicces vagy :D

Köszi :D

2021. márc. 4. 00:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Na de ha pont mindig tárgyalás előtt betegszik le az illető? Rossz az immunrendszere. :/
2021. márc. 4. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok Levike.

Én mindig megjelenek tárgyaláson. Tegnap 2-án voltam tárgyaláson, Békéscsabán, még most sem fejeződött be.

Következő tárgyalási nap Csabán április 27. Akkor kell mennem. Akkorára elnapolva.


Láttam megint csótányt.


Igen a válasz:

Egyszer elég, nem hülyék dolgoznak ott, egyszer elég, ha betelefonál, hogy lebetegedett, nem tud menni. Ekkor majd az orvost meg kell keresni, igszolást kérni és mihamarabb postai úton elküldeni vagy, ha a vádlott a saját városában van a bíróság, akkor, ha meggyógyult, be is viheti.


Így a tárgyalást elnapolják és a következő tárgyalásra ndm viszik, hanem idézik, mert beteg volt, orvosk igazolás volt.


A mostani helyzetbe örülnek is, ha beteg ember nem megy bìróságra, nem hiányzik.

2021. márc. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és, ha mindig tárgyalás előtt betegszik le, ha van orvosi igazolás, nem gond. Akkor megint napolják mindig. Tudok olyan bűncselekményről, ami hét évig tartott.


A rossz imunrendszerre egyen sok narancsot, c,d vitamint, echinacea cseppet, sok zöldséget.

2021. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!