Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ideiglenes lakcímmel is lehet...

Ideiglenes lakcímmel is lehet igényelni ingyenparkolós matricát?

Figyelt kérdés

nos, a helyzet a következő:

van egy lakásom a 11. kerületben. párom velem él, viszont sem állandóra, sem ideiglenes nincs bejelentve.

a múlt héten vett magának egy kocsit, de mivel a házunk előtt fizetős a parkolás, (és mi nem vagyunk olyan hülyék, h a semmire pénzt adjunk ki) ezért jóval messzebb tud megállni, és ott már nem látunk rá a verdára az erkélyről, ami azért jó lenne, valamint ha bevásárolunk, akkor nem kéne annyit vonszolni a nehéz pakkokat.


ha ideiglenesre bejelentem, akkor is el tudjuk intézni, hogy kapjon olyan matricát, ami a kerületi autótulajoknak jár, és ingyenes parkolást biztosít?

köszi


2010. aug. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

1: ahol ezt intézik lakcím kártyát kell magaddal vinned. nem tudom hogy azt ideiglenes lakcímmel lehet-e igényelni vagy hogy van...


2:Rokkant parkolásra gondolsz? az nem matrica hanem ilyen kis lapocska legalábbis régen az volt

2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, nem rokikártyára gondoltam, hanem csak a kerületi matricára.

aki esetleg már intézett ilyet, kérem válaszoljon!

köszi

2010. aug. 18. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A XIII. kerületben csak állandó lakcímmel engedték és csak egy autóra. A XI. kerületet nem tudom, lehet, más is.
2010. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy csak állandó lakcímmel és akkor ha a tulajdonos az üzembentartó is. Én ezen véreztem el. A férjemmel közös a kocsi, de ő az üzembentartó és neki nem ez a kerület a lakcíme. (konkrétan más város)
2010. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

neeee... kezdem azt érezni, hogy reménytelen.

minden szempontból övé a kocsi, azzal még nincs is gond.

de hogy ekkora szemétséget kitaláljanak...

2010. aug. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!