Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon olyan szabdtéri...

Magyarországon olyan szabdtéri helyen miért lesz kötelező maszkot hordani március 8-tól, ahol az adott személyen kívül senki se tartózkodik több kilométeren belül?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam tanösvényen sétálni. Kb 4-5 kilométert sétáltam úgy, hogy kilométereken belül sehol senki nem volt látható rajtam kívül. (Egész jó volt a látási viszony az út során, mivel javarészt pusztaság volt, szórványosan fás területtel.)


Ilyen helyzetben minek lesz kötelező maszkot viselni? Kormányzati portálokon és a sajtóban nem találtam erre magyarázatot.



2021. márc. 5. 07:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Mert a rendpárti szavazóiknak imponál az ilyen intézkedés, úgy tűnik, hogy nagyon komolyan védekeznek a vírus ellen, közben meg lófsz értelme nincs a szabadtéri maszkozásnak. 😀
2021. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert hozzá szoktassanak a mégrosszabhoz. Már 2hónapja nyomtatták hogy legyőztűk a vírust plakátokat. Szerintem mindenképp el akarják húzni ezt a választásokig... Nem ez a szomorú. Hanem hogy van olyan aki be is fogja kajálni és ezért fogunk szívní még 4évig, pedig a mostani szemeszterbe is csomó emberi jog ellen hoztak törvényt..
2021. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Mert egyszerűbb általánosságban bevezetni a szabályt, mint kismillió kivételt meg apróbetűs részt hozzáadni.
2021. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Mert most ilyen kedvük van.Logikát és ésszerűséget ne keress benne mert nincs.Értelmetlen zagyvalék az egész.Nem tudom meddig tart még a bólogatás?!Szavazást várom
2021. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Fsms ***** válasza:
90%
Jó a kérdés, totál zavaros az egész.
2021. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki sem tartózkodik, mégis ki fogja ellenőrizni?
2021. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Mert lehet hogy legközelebb százezres tömeg fog lófrálni arra, sosem lehet tudni.
2021. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom de mindegy is mert senki sem akarja hogy esetleg véletlen vmelyik figyelő elkapja és pénzbírságolja mert kell a bevétel ezekenk
2021. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen kihalt helyen sétálsz, ne agyalj ezen, vedd le a maszkot.
2021. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező

Eddig az önkormányzatokra volt bízva hogy melyik helyen írják elő a maszkviselést. Az emberek meg nem tartották be, mert ha 20 méterrel arrébb nem kell rajtam legyen akkor itt sem fontos. Én sem tartottam be, mert a mi településünkön a múlt hétig nem kellett sehol, így amikor átmentem a szomszéd városba fogalmam sem volt róla hogy ott kellene hordani és hol kellene. De eddig nem is volt akkora a gond, hogy ebből baj legyen. Most viszont van.

Azok miatt kell ezt így általánosságban megszabni akik eddig sem akarták betartani vagy eddig sem értették meg hogy be kellene tartani. A többiek szimplán tudomásul veszik hogy mostantól viselni kell és ennyi.

2021. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!