Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kerülhetek emiatt?

Börtönbe kerülhetek emiatt?

Figyelt kérdés
Ha a pszichológusomnak elmondom hogy embereket öltem és emiatt van bűntudatom, illetve nem bírom túltenni magam rajta és folyton gyötrődöm, viszont úgy érzem ha valakinek elmondanám megkönnyebbülnék és végre normális életet élhetnék,tiszta lappal. Börtönbe kerülhetek-e emiatt?

2021. márc. 8. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg beteg vagy,akkor nem biztos,de lehet lesittelnek. De ez kamu úgyis.
2021. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. márc. 8. 11:45
 3/11 anonim válasza:
100%
Igen, ha tudomasara jut buncselekmeny, o is buncselekmenyt kovet el, ha nem tesz feljelentest, de ha ezek elkovetesekor nem voltal beszamithato, akkor "csak" kenyszergyogykezelesre kuldenek. Illetve ha magadtol vallod be, es nem ok talalnak meg elobb is kevesebbet kapsz.
2021. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez igaz, akkor szerintem ne mondd el. Keress egy olyan embert, akivel anonim módon társaloghatsz, akár az interneten. Börtönbe kerülni nyilván nem szeretnél, főleg nem elmegyógyintézetbe.
2021. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan mentális betegséged van akkor csak elmegyógyba kerülsz. De ha nincs, akkor irány a börtön
2021. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szerintem van mentális betegségem de mivel nem szeretnék elmegyógyintézetbe se kerülni, jobb ha hallgatok.

2021. márc. 8. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglepoen kedvesen viselkedtunk egy lehetseges sorozatgyilkossal.
2021. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
7. Egy sorozatgyilkos nem fogja gyakorira kiírni,hogy én vagyok Pablo Escobar,és amúgy még élek,mert egy arcműtétet végeztettem pár emberen,és őket lőttétek le... Ez butaság.
2021. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

8

Pablot ne nevezzük sorozatgyilkosnak. A gyilkolás üzleti tevékenység volt. :P

2021. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem igaz, de annyira szívesen megölnék már valakit csak félek a következményektől. Azért köszönöm szépen a válaszokat mert érdekelt is hogy börtönbe kerülnék-e ha igaz lenne a sztori.
2021. márc. 9. 02:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!