Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Remélem lesz aki valahogyan...

Markusz17 kérdése:

Remélem lesz aki valahogyan tud válaszolni. Ugye lesz ez a Védettséget igazoló igazolvány. Ennek mik lesznek az előnyei? Olvastam olyat, hogy este 8 után is ki lehet menni, ez beletartozik abba hogy ezzel lehet éjszaka is horgászni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Miután hivatalos információ a részletekről nincs, a kormány pedig imád mindent a hatályba lépés előtti utolsó munkanapon eldönteni, és nem mellékesen a döntései elég nagy hányada következetlenséget tükröz, ezért valószínűleg a bevezetését megelőző péntek délig halovány fogalmunk sem lesz róla, hogy ez milyen előnyökkel fog járni.

Az szinte biztos, hogy ezzel az ember teszt nélkül utazhat olyan helyekre, ahová eddig csak teszttel tehette.

Hogy kell-e majd nekik is maszkot hordani? Tudja a fene. Egy biztos: ha az oltottak mentesülnek a maszkviselés alól, akkor hirtelen tele lesznek a buszok és vonatok magukat oltottnak gondoló emberekkel, és lehetetlen lesz ellenőrizni, hogy a buszjárat 70 maszk nélküli utasából melyik az a 3, amelyik be van oltva, és melyik az a 67, amelyik nem.

Hogy a kijárási tilalom ezzel az oltottaknak megszűnik-e? Én úgy tippelem, hogy meg fog, de ez pusztán csak tipp, bár szerintem meglépik, ugyanis ez nagyon komolyan megdobná az oltási hajlandóságot.


Egyébként meg: számítástechnika??

2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kijárási tilalmat már így is időszerű lenne megszüntetni, a legtöbb ellenérzést az váltja ki, teljesen jogosan, hiszen csak egy erőfitogtatás valódi tartalom nélkül. Ha kitalálják, hogy csak az oltottak mehetnek ki az utcára, azt szerintem már a nép sem fogja lenyelni, főleg, hogy még mindig nem úgy megy, hogy jelentkezek oltásra és jövő héten megkapom. Szóval akkor lehet maximum elgondolkozni rajta, ha már bárkinek elérhető az oltás, akkor viszont már ott vagyunk, hogy minek bármilyen korlátozás?
2021. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!