Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Polgmest. Hiv-ban (jegyzőnek...

Polgmest. Hiv-ban (jegyzőnek címezve) és Megyei Közig. Hiv-ban hogyan lehet átvetetni hivatalosan egy levelet, ha ki akarom kerülni a postázást, de azért maradjon nyoma annak, hogy leadtam nekik?

Figyelt kérdés

Csak vigyem be és a jegyző meg a Közig Hivatalnál nemtom, ott is valami X vezető titkárnője lepecsételi, hogy átvette? Vagy hogy megy ez?


Az idő nagyon szorít, azért kéne nekem ezt a mai napon benyújtanom azonnal, nincs idő postázgatni sajnos.


(ja még annyi, hogy a Közig.Hiv-nál pont a Polgmest.Hiv Adóügyi Irodája ellen akarok panasszal és kivizsgálási kérelemmel élni, mert sztem tök jogtalanul vagyis jogszabályt félreértelmezve csinálnak valamit, és akkor egyik a jegyző, mint panasz címzettje, de a másik akkor a felettesük, a közig.hiv-nál kinek címezve ??)


2010. aug. 19. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Például vigyél két példányt, az egyik az övék, a másikon vetesd át.

De szerintem leráznak, ha ellenük élsz panasszal.

2010. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na látod pont ezért akarom átvetetni ....


elvégre a jegyző aki jogosult a panaszomat kivizsgáltatni így első körben ... most vicces, ha egyszerűen elhajt, de hát oké, akkor lesz a posta, ha mégis megteszi

2010. aug. 19. 08:37
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként meg valamennyire az ő érdekük is ez az egész, mert nemrég is volt egy ügyintézésem, amit persze megfellebbeztem országos hatáskörű szervnél, na az meg többszázezer Ft-ra megbüntette a Polgmest:hi-vt, mert túllépték az ügyintézési határidőt, pedig nem is emiatt panaszkodtam, ezt csak úgy mellékesen megállapították.
2010. aug. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!