Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hová kell vinni,vagy postázni...

Hová kell vinni,vagy postázni kell a kitoltott nyomtatványt,hagyatéki eljárással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Februárban meghalt az anyukám.Idosek otthonában élt,ingatlana,vagyona nem volt!Én vagyok már csak egyedul a családbol!

A temeteto is én voltam,az "örökös" is,de mivel nincs semmi örökség,és más családtag,mi a teendo?Két nyomtatványt is kuldtek,az egyiken 3 ingatlan is fel van tuntetve,az vajon csak kitöltési minta?Konkret cim van rajta,elég fura!A másik nyomtatványt ugy ertelmezem,akkor kell kitolteni,ha nincs hagyaték!De semmi nincs arrol,hova vigyem be,vagy postázzam,de hová??Köszönöm a választ!



2021. márc. 19. 07:01
 1/2 peca1000 ***** válasza:
Azért nézz utána a földhivatalban azoknak az ingatlanoknak, lehet, hogy az övé, csak nem tudtál róla.
2021. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Á,az kizárt,szegények voltunk mi!

Közben felhivtam a hivatalt,valami tévedés lesz,azt mondja a hölgy is!Megnézte a gépen,nincs a nevén semmi!Valoszinu tévedesböl tettek azt a papirt bele,amin az volt!

2021. márc. 19. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!