Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csekély mennyiségű kábítószer...

Csekély mennyiségű kábítószer fogyasztás-birtoklás miatt gyanusított lettem. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a rendőrök elkapták a csomagomat és házkutatási paranccsal meglátogattak az otthonomban.

Konkrét bizonyíték nem volt arról hogy én rendeltem, bevallottam mert nem voltam erre felkészülve. A csomag sosem volt a tulajdonomban.


1 grammot rendeltem, a jelentésen 1.8 gramm állt. A szer metamfetamin.

Ez az első drog/rendőrségi ügyem. A célom saját felhasználás volt, apró dózisokban szocializálódás és edzésre egyaránt használtam volna.


Nem kutatták fel végül a házat, de vizelet teszten túlmentem ami negatív lett. Azt mondták kihallgatás várható 2 hét-3 hónapon belül. Mire számítsak? Értesítik az iskolámat? Mennyi az esély letöltendőre?


2021. márc. 19. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Btk. -ban olvasd el a 180. szakaszt. Szivesen.
2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. már elolvastam.
2021. márc. 19. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Remélem örökreszóló lecke ez neked. Hülye vagy nincs mit szépíteni ezen. Becsüld meg hogy fiatal vagy és egészséges.
2021. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
primitív hozzászólás. a törvénytelenséget figyelmen kívül hagyva nem tettem semmit amivel magamra vagy másra negatív hatással bírtam volna. az egyetlen dolog amit megbántam az az hogy lebuktam, de a következményeket vállalnom kell
2021. márc. 19. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Magadra nincs negatív hatással a kábítószer használat? Felfogod mekkora baromságot írtál?
2021. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Fiatalkorú vagy így elvileg nem leszel büntetett miatta

de mivel ha szer hatása alá kerulsz veszélyes lehetsz magadra és másokra

Felesleges ilyen szerekkel elni

2021. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felfogod hogy az alkohol is kábítószer csak a drogok elleni agymosás miatt mindenki normalizálta az ivást? Egyes drogok nagyon is pozitív hatással lehetnek az életedre ha intelligensen és mértékkel csinálod. Ez nem mondható el az alkoholról
2021. márc. 19. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Önigazolsz.
2021. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy nyomorék vagy :D tipik drogos védekezés.
2021. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

“ Egyes drogok nagyon is pozitív hatással lehetnek az életedre ha intelligensen es meretekkel csinalod”


azert ne keverjuk ossze a baratokkal kozosen elszivott spanglit es a metamfetamint.


szerintem orulj hogy elkaptak, rosszabb vege lehetett volna ha belecsuszol (mondom ezt ugy, hogy pl a marihuana legalizalasat en is partolom)


a gyamugy mondjuk eloveheti a szuleidet hogy a felelossegukre bizott kiskoru hogyan es miert rendelt neten kabszit.

2021. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!