Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha örököltem egy lakást,...

Ha örököltem egy lakást, akkor kihez forduljak a szemétdíj átiratása miatt, illetve milyen gyorsan kell jeleznem?

Figyelt kérdés
Halotti anyakönyvvel most, vagy hagyatéki után valamikor egyszer? Mert gondolom, addig is fizetni kellene valakinek. Nem tudom, hogy ez benne volt-e a közös költségben.

2021. márc. 24. 14:22
 1/1 hypno ***** válasza:
100%

Ha benne volt a közös költségben, akkor azt fizeted és nem kell vele foglalkozni. A közös képviselőt kérdezd meg.


Ha külön számlázzák, akkor valahol kell lenni számláknak. Azon rajta van, hogy ki a szolgáltató. Tőlük tudsz kérdezni. Ha lakás nem lakott, akkor még az is leehet, hogy kérheted a szolgáltatás felfüggesztését, mivel nincs olyan aki hulladékot termelne.

2021. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!