Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meghiúsult oltásról hazafelé...

Meghiúsult oltásról hazafelé tartva igazoltattak, most mi a teendő?

Figyelt kérdés

Üdvözlet! Tegnap 19:30-ra kaptam időpontot egy Budapesti oltópontra, ide pontosan:

[link]


Mikor én odaértem, még egy ember volt rajtam kívül, az épület zárva. Vártunk kb 40 percet, beszélgettünk, majd hazafelé indultunk.


A Bocskai úton igazolttak a rendőrök (20 óra után voltunk már ugyanis jóval) és kérték a munkáltatói igazolást. Elmondtam nekik miért vagyok arra, akkor kérték, hogy mutassak SMS-t vagy E-Mailt. Egyiket sem tudtam, mivel telefonhívást kaptam a háziorvosomtól, hogy hova kell mennem. Meg akartak büntetni, de ezt nem fogadtam el, így feljelentés lett a dologból. Ha elindul az ügy, meghallgatást fogok kérni mindenképpen, de arra hogyan készüljek?


Ennyit arról, hogy egy hétvége alatt beoltanának 500 ezer embert. :/

És Székesfehérvárról kellett felvezetnem ráadásul.



2021. ápr. 5. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Szopás, de ne már 20-30 ember peche alapján ítéld meg az oltási program sikerességét. Nem csak nálunk, más országokban is vannak ehhez hasonló bakik.


Napi 100 ezer oltást adnak be 5500 oltóponton, szóval azért ha tényleg állna elég vakcina rendelkezésre akkor az a 2-3 nap alatt 500 ezer nem lenne lehetetlen. (egy orvosnak napi 30 oltást kéne beadni, ami kb. azt jelentené hogy 15 percenként kéne 1 ember beoltani ha 8 órás munkanappal számolunk)

2021. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosodat érd el, mert ő lesz a "tanú" ebben a helyzetben, plusz akikkel beszélgettél keresd meg valahogyan.
2021. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

Jól tetted, hogy nem hagytad magad, sok sikert.

Szerintem szerencséd van abban, hogy nem oltottak be, ugyanis itt látható, mi lehetett volna, gyűlnek magyar oltottakról az emberkísérleti eredmények:

[link]

2021. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
78%

Kamu kérdés, 19:30-ra nem adhatnak időpontot hisz az a záróra. Legalább 19:15-öt mondtál volna, még el lehetne hinni hogy tényleg pont te voltál az utolsó.


(Nyilván maga a meghiúsult oltópont nem kamu de a kérdésed az.)

2021. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
megjött a papír, nem történt szabálysértés! :)
2021. ápr. 22. 09:58
 16/17 A kérdező kommentje:
14: nem volt kamu.
2021. ápr. 22. 09:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Legalább ezt elismerték. Már az is öröm, hogy a kamubünti elmarad.
2021. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!