Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen alapon követelnek...

Milyen alapon követelnek kiváltságokat a covidhelyzetben a tanárok maguknak?

Figyelt kérdés
Belegondoltam, hogy mi lenne ha mindenki be akarná szüntetni a munkavégzést aki emberekkel bánik, találkozik a munkája során. Miért ne követelhetne soron kívüli oltást, tesztelést vagy teljes munkabeszüntetést magának pl. az összes bolti kiszolgáló, az egész nap töménytelen emberrel kontaktusba kerülő kasszások tömege például vagy a hivatali dolgozók a különböző ügyfélszolgálatokon stb?
2021. ápr. 13. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

#10

Én is azon a véleményen vagyok hogy aki akarja zárja be magát, aki meg nem azt hagyják békén! De a távoktatás fenntartása nevetséges és felesleges. Látható hogy semmit nem ér az emberek bezárása.

2021. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Emberek!


Ez csak parasztvakitas megint,hogy legyen min csamcsogni! Szokasos agymosas!


Pont hogy az ellenkezoje igaz mint ami a tvben megy!

2021. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Masik meg nem a tanár nem akar dolgozni,hanem sok szülő veri azt asztalt az igazgatonal h a gyereknek sok a hazija,a diri szol a tanaroknak h vegyenek vissza,igy meg pont a szülők nyomjak le az oktatast es miattuk marad buta a gyerek.Ismerosomtol hallottam ezt.


Vegyetek már eszre h a szokasos agymosás megy a tvben ,megint a felelemkeltest generaljak!

2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
#9 Én egyetértek veled. Nekem is vannak ismerőseim, akiknek általános iskolás gyerekeik vannak, és tényleg nem erőltetik meg magukat a tanárok. És ezt nem egy embertől hallom. A munka nagy része a szülők nyakába szakad. A szülők már örülnének, ha a gyerekeik visszamehetnének suliba. A tanárok tényleg hozzászoktak a kényelmes otthon ücsörgéshez.
2021. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem áll szándékomban általánosítani, de szerintem az általános iskolai tanárok nagyrésze sajnos eddig sem erőltette meg magát, de most meg konkrétan csak kiadják a feladatot meg felolvassák az anyagot. Ennyi erővel a távoktatásban prezentáló egyetemisták is kaphatnának fizetést:D

2021. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Hat akkor csinald te es meglatjuk h mennyire kell megeroltetni magad online meg élőben is! Sok sikert hozzá!
2021. ápr. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#15, #16

Az a baj, hogy mivel van ilyen tanár is meg olyan is, mindenki lát a környezetében példákat, és az alapján ítéli meg az összes tanárt. Vagy azt gondolja, hogy az a többség.

2021. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16

Az aztán marhanagy megerőltetés hogy otthon a kényelmes kis fotelban kávézgatva felolvasom a nebulóknak a tananyagot.

2021. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!