Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor anonim egy anonim kérdőív?

Mikor anonim egy anonim kérdőív?

Figyelt kérdés
Mi számit anonimnak? Ha benne a van a kor és a nem az anonim?

2021. ápr. 14. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nevében is benne van az anonim névtelenséget jelent.

Attól hogy ráírod hogy mondjuk 25 éves vagy, abból semmi sem derül ki.

2021. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a betegség is benne van a nemen és a koron kivul akkor is anonim?
2021. ápr. 14. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegelj....NÉVTELENSÉG...vágod?
2021. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak bogarat tettek a fulembe vagy hogy mondják ezért eldöntöttem körül járom ezt a témát most
2021. ápr. 14. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anonim az névtelen. Tehát nem adja meg a nevét hozzá.

Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet beazonosítani a személyt, aki kitöltötte. Az olyan kérdőív, ahol személyes adatot is meg kell adni, lehetőséget biztosít arra, hogy ki lehessen találni mit ki írt.

Pl céges kérdőív esetén megadja a pozícióját és csak egy hr igazgató van a cégnél.

Tehát igazából itt azt kell nézni, hogy milyen adatokat kell megadni és ki értékeli ki a mintát.

Azzal pl nem sokra mész, ha tudod, hogy nőnemű vagyok és 180 centi. De ha egy cégnél dolgozunk vagy egy csoportba járunk, akkor te ebből már tudod, hogy én vagyok, mert én vagyok az egyetlen 180 centis nő a csoportban.

Szóval ez nem annyira meghatározott, hogy melyik és mennyi infó szükséges ahhoz, hogy be lehessen valakit egyértelműen azonosítani.

2021. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én több csoportba rakom ki ezés idegenek töltik ki ezt szoval én személy szerint ha akarnám se tudnám be azonositani de azért gondoltam rá kérdezek hogy ez mennyire lehet bajos hogy a kort és a nemet bekérem meg a betegséget mert nem vagyok annyira jártas jogba bár arra én is rá jöttem hogy nem tul könnyen lehet beazonositani hogy 5 perc csak nem tudom a jog erre hogy fogalmaz
2021. ápr. 14. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj, hogy a kérdőív alapból nem gyűjti-e be a kitöltők mail címét. Mert úgy már nem jó.
2021. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem gyüjti az email cimet se és bejelentkezni se kell hanem mindenkinek a jo szandekara bizom hogy csak egyszer töltse ki
2021. ápr. 14. 09:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!