Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek, ha a szomszédom...

Mit tehetek, ha a szomszédom hasist szív?

Figyelt kérdés

Hetek óta érezni minden egyes nap. Betelt a pohár, az egész lépcsőház és emiatt a lakásom is bűzlik.

Rendőröket lehet értesíteni? Nekem letagadja... bár nem tudom biztosan beazonosítani, hogy melyik szomszéd az. A szinten gyerekek is vannak.



(Eleinte nem tudtam, mi a szag forrása, de szerintem mindenki járt már romkocsmában, ezért tudja, hogy milyen könnyen beazonosítható).


2021. ápr. 14. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Pl kérsz tőle egy jointot.
2021. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

"A szinten gyerekek is vannak."


Ennek mi a jelentősége? Előbb azt írtad hasist szív, nem azt hogy MG-42 -essel lövöldöz körbe a lépcsőházba.

2021. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A fenti hozzászólók értelmi képessége nagyon magas lehet...


Elsőnek üzenném, hogy szívtam már én is 1-2 slukkot buliban. De szerencsére nem csúsztam le arra a szintre, hogy minden egyes nap töményen nyomjam és öljem az agysejtjeimet.


2: szerettem régen a szimplába járni, vagy bármelyik kocsmába, de nem a társasházakban kellene nosztalgiázni. Egyrészt mint füst, ugyanolyan káros, mint a cigi, másrészt tudatmódosító (secondhand smoke).

2021. ápr. 14. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mitől lenne már káros?
2021. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az érettségid megvan legalább?


Tudod, bizonyos szint alatt...

2021. ápr. 14. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Aok itt az ilyen füves hippi, meg a marihuana legalizálást pártolók. Nemkell foglalkozni velük. Tejesen reménytelenek.
2021. ápr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szívjátok együtt😄
2021. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, de a "rendőrség" nem fog vele foglalkozni, ennél komolyabb bűncselekményekkel sem szoktak.
2021. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is legalizálni kellene a marihuánát. Én is szoktam szívni. Lépcsőházban szívni viszont akkor is helytelen. Lakásban vagy utcán vagy kijelölt helyen, az a korrekt mód.
2021. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

szolj a kozos kepviselonek, valoszinuleg nem csak teged zavar.


vagy tegyel ki egy levelet az uzenofalra, hogy rendorseghez fordulsz ha tovabbra is szivja a lakasban

2021. ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!