Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érvényes munkahelyi „megbízás“...

Érvényes munkahelyi „megbízás“ az ahol a megbízólevelet nem írom alá és nem küldöm vissza? mert ez lenne a megbízás érvényességének feltétele?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen vannak olyan egyedi, alkalmi feladatok, amik nem férnek bele a szokásos munkavégzés kereteibe és ezekről egyéni megbízólevél készül. A cég megbíz engem hogy a szokásos munkámon kívül még X alkalmi feladatot lássak el.

A megbízás megbízólevéllel működik, 2 példányos mindkettő aláírandó általam, így lesz érvényes. 1 pld a cégé 1 az enyém.

Kérdésem: ha én nem írom alá és nem adom vissza a másodpld-t, akkor az egyáltalán köteles vagyok a megbízásnak eleget tenni?


Mert a cég azzal játszik hogy kiküldi a megbízólevelet emailben és onnantól ő mossa kezeit, ő kiküldte csináljak amit akarok. Nem érdekli visszaküldöm-e aláírom-e,, ő kiküldte, és kész.

Na de amíg nem írtam alá addig az a megbízás nem érvényes, nem él, ha jól tudom?


2021. ápr. 16. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Email-ben hogyan akarod aláírni?

Ha nem tekinted érvényesnek akkor ne csináld meg!

Ennek azonban lesznek következményei - mondjuk a főnökeid helyében én hamar búcsút vennék tőled.

2021. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!