Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tényleg csak az oltási...

Ha tényleg csak az oltási igazolvánnyal mehetnek majd színházba, stb. helyekre az emberek, az vonatkozik a kiskorúakra is?

Figyelt kérdés

16 lettem pont most, így is elvettek egy évet a fiatalságomból, szeretnék végre rendes életet érni, de ha rám is vonatkozni fog ez a szabály az megint nagyon jó lesz.

Mit gondoltok erről?



2021. ápr. 24. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%

Ó, ezt a picsogást... Jajj, 16 vagy még csak?


Én 38 vagyok és mégis úgy érzem, hogy még előttem az élet!!

2021. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Egy évet elvettek a fiatalságodból. 😂
2021. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Nekem meg a Bokros-csomaggal vettek el 20 évet a fiatalságomból. Akkor most versenyzünk?
2021. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem egy év lesz az. Hamarosan bevezetik az egész napos kijárási tilalmat a nemlétező indiai mutánsra hivatkozva. Az vonatkozni fog az oltottakra is, és soha többé nem fogják feloldani. Viszont te legalább nem fogsz pár éven belül rákban meghalni, míg az oltottaknál ez is benne van a pakliban.
2021. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Ebből is látszik hogy az átlagos magyar mennyire kárörvendő rohadék. Ha neked rossz legyen a másiknak is rossz. Én nagyon is átérzem azt az egy évet is amit írsz kérdező, és meg tudom érteni. A fiataloknak ez most igenis nehéz, (nem mintha másoknak nem) de most gondoljatok bele amikor ti voltatok ennyi idősek, legalább mehettetek oda ahova akartatok, nem kellett felismerhetetlenné tevő maszkot viselni stb.
2021. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem,el lett mondva,hogy 18 èv alattiakra nem vonatkozik. Ne aggódj,te mehetsz bárhová;)

Innen is látszik,hogy mekkora kamu ez az igazolvàny. 19 évesnek már kelleni fog,de 18nak már nem...

Èn már idősebb vagyok,de van tizenèves testvèrem,semmikép nem akarjuk neki az oltást. A fiatalokat hagyják békèn a marhaságaikkal.

Minket is,egyèbkènt. Az èg világon semmi èrtelme nincs,csak hàtránya. Az egész egy biznisz,semmi több.

Ennek is a kisember issza meg a levét.

Amikor az ember azt mindja,hogy a történelem ismétli önmagàt,akkor ez egy remek pèlda.

Régen a zsidókat különböztették meg,ott is voltak olyanok,akik szeeint helyes,tapsoltak is hozzá,támogatták.

Most is ez van.

Csak sokan nem képesek felfogni,hogy itt màr règ bem az emberek védelmèről van szó.

2021. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%

Ötös!


Mi nehéz a mai tiniknek? Ott van nekik minden információ...


Minekünk a kilencvenes években nem voltak még semmilyen információforrásaink, csak a környezetünk, kvázi, ahova születtünk!


A mai tinik/fiatalok sokkal tudatosabban tudnak pályát választani is, nem úgy, mint mi anno, hogy pl. vasutasnak, vagy akármi másnak szinte születni kellett, mert akkor az átlagembernek, akinek nem voltak olyan kapcsolatai, az életét is leélhette úgy, hogy közben a gyerekkori álmai a kukában landoltak!


ÉN szívesen lennék ma tizenéves, mert akkor sokkal határozottabb lehetnék és utánanézhetnék annak, ami igazán érdekel és amire vágytam volna 20-25 évvel ezelőtt!

2021. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Én is 90-es években voltam tini és ha most lennék az szerintem felkötném magam. Egy 16 éves fiatalnál az lenne a normális, hogy alíg van otthon, nemhogy bezárva van egy idosekre veszélyes vírus miatt. Én konkrétan 16 évesen egy hónapban kb 1 órára láttam anyámat, mert kollégiumban éltem, ha hétvégén hazamentem akkor is volt elfoglaltságom. Nem otthon bámultam a monitort hogy nahát mennyi információ.

Szar lehet most tininek lenni amikor nem látod a korosztályod, össze vagy zárva a családoddal és csak a szenny mossa az agyadat a tévéből meg az internetről. Ez a generáció konkrétan nagy károkat fog szenvedni ez miatt és ezt később vissza fogjuk látni sokakun hidd el...

2021. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak, a normális kommentet.

Sokan azt hiszik hogy jajj otthon van könnyű neki, pedig lassan fél éve biciklizésen meg focizáson kívül nem csináltam semmit, csoda ha 5 emberrel találkoztam ez idő alatt, szükségem van a velem egykorú emberek társaságára, így is sok szociális barátom vált kedvtelenné

2021. ápr. 24. 12:24
 10/22 anonim ***** válasza:
45%

Amíg az egészséges 16 évesek nem kaphatnak oltást, addig nem kell, de ez a közeljövőben esélyesen változni fog.


A Szputnyik fejlesztői szerint 6 hónapos kortól vannak eredményeik, hogy biztonságos a vakcinájuk és már a Pfizer és a Moderna is végez ilyen teszteléseket. A 16 év felettiekkel kapcsolatosak meg már le is zárultak.

2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!