Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiskorúak mehetnek moziba...

Kiskorúak mehetnek moziba vèdetsègi igazolvány nélkül?

Figyelt kérdés
Húgomat el szeretnèm vinni moziba mert még sohasem volt és már nagyon régóta vágyik rá. Nekem van vèdetsègi igazolványom,de nem tudom így húgomat be engednèk-e hogy neki nincs.

2021. máj. 1. 04:41
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A kiskorúaknak biztos nem kell. Állatkertben is csak felnőttektől kérnek.
2021. máj. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi lesz a szabály, hogy családtaggal mehet, akinek van igazolványa
2021. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Salx Narval ***** válasza:
88%
Igen, így elmehettek, ülhettek is egymás mellet, sőt még egy cukrászdába is beülhettek utána ha van kedvetek hozzá.
2021. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm mindenki válaszát
2021. máj. 1. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Politikai kategória. Nem film. :)
2021. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló, számomra a mozi a filmekhez tartozik de persze kinek mi.

Nem politizálni szerettem volna,csak szimplán húgomat el vinni egy moziba mert már régóta vágyik rá.

A kèrdèsemre a választ megkaptam és számomra ez a lényeg, és nem érdekel hogy te mibe kötsz bele és mibe nem.

További szép estét:)

2021. máj. 2. 01:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy mit írsz. Ez nem film gyártáson múlik. Ez nem a mozi fennhatósága.

Ennyit akartam a tudatodra hozni.

2021. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De sajnos a valóság neked fáj :(
2021. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is értem amit te írsz,de ugyanúgy tartozik a film kategóriában mint a politikába.

Én a film kategóriát választottam,de számomra még mindig az a lényeg hogy a kérdésemre megkaptam a választ.

Az meg hogy te bele kötsz abba hogy milyen kategóriában van a kérdés az téged jellemez:)



Ès képzeld nekem nem fáj a valóság velem minden oké,ellenben te kötöszködsz mert valami nem oké a lelki világodban.

2021. máj. 2. 16:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!