Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magánklinikai pozitív Covid...

Magánklinikai pozitív Covid teszt esetén is küldik a védettségi kártyát (már ha küldik), természetesen a karantén letöltése után, vagy mindenképp a háziorvosnak kell beutalni tesztre?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ők is felteszik az EESZT-be az eredményt.
2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem nemrég ezzel egy köröm, engem a háziorvos írt ki tesztre, de utána az eredményt már nem vitte fel külön, hiába szóltam neki.

Ezzel kapcsolatban kitöltöttem egy panasz űrlapot, hogy hol van a kártyám, kiderült, hogy ez volt az oka. Remélem megjön nyárig...

2021. máj. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is magánban teszteltem először és nem jött védettségi igazolvány, hiába volt fent ez eredmény EESZT-ben. Kiderült, hogy OSZIR-ba is fel kellett volna vinni a háziorvosnak (legalábbis a mostani információim szerint csak ő tudja felvinni) az első pozitív eredményt és a gyógyulás dátumát, addig nem küldik ki a kártyát, mert így olyan, mintha nem is lettem volna beteg...

Írtam a háziorvosnak, de nem igazán tudja mi a dolga, viszont elvileg utána fog járni...

2021. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!