Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem értem a kormány hogyan...

Nem értem a kormány hogyan számolja az átoltottságot, az első oltást megkapók is már benne vannak vagy csak a valósan védettek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy kártyát az első oltottak is kapnak, nem ezt kérdezem, hanem a statisztikát mikor Orbán Viktor mondja, hogy ezt vagy azt a milliós oltottságot kell elérni és akkor lesz lagzi meg ilyenek. Azt hogy számoljuk.
2021. máj. 15. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden alkalommal elmondják azt hogy hányan kapták meg az első és hányan már a második oltást is.

A nemzetközi összehasonlításoknál is mind a két esetet szokták nézni.

Amikor az országban a nyitás lépéseiről van szó, akkor azt nézik hányan kapták meg már az első oltásukat legalább.

2021. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Már az első oltás is igen komoly védettséget okoz.
2021. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Az első oltást megkapottak számát nézik az enyhítéseknél.
2021. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Ha nem vagy troll és csak egyetlen hírt is elolvastál az oltásokról, akkor mindig úgy közlik, hogy x ember kapta már meg az első oltást, és ebből y kapta meg más a másodikat is. Innen már -2 IQ is elég, ha elolvasol egy éppen akkori hírt a nyitási tervekről, és az egyik számhoz közel van, a másiktól meg messze, akkor melyikre is vonatkozhat.
2021. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!