Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Másnak is sokkoló a hír, hogy...

Másnak is sokkoló a hír, hogy Karikó Katalinnak is ügynök múltja van, III/II-es ügynök volt?

Figyelt kérdés

[link]

Nagy Karikó fan vagyok az oltás miatt, de ez szíven ütött. :(


2021. máj. 21. 17:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Békén lehetne már őt hagyni. Olyan dolog miatt vádolni amiről nem tehetett, abban az időben sok embert beszerveztek, megfenyegettek.
2021. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Pfizert kaptam, le a kalappal Karikó Katalin előtt. Legnagyobb tisztelettel vagyok iránta. Nem érdekel az ügynök múltja. Tisztelem és becsülöm őt az elért eredményei miatt.
2021. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nevetséges hogy el kellett hagynia ezt az országot az egypárt rendszerben hogy boldogulhasson, többek között nyilvánvalóan amiatt amit az akkori állampárt tett vele ezzel a beszervezéssel - majd most pont amiatt akarják meghurcolni (azok politikai örökösei akik elkövették ellene) ami egyik oka volt annak hogy innen elment.
2021. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!