Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez bűncselekménynek számít?

Ez bűncselekménynek számít?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egy ideje folyamatosan próbálkozik, már elég perverz dolgokat is írt, sőt olyan képeket is küldött magáról. Viszont van bártnője akit elég szemét módon még ki is beszélt nekem még szexuálisan is, hogy miért ne foglalkozzak vele. Szeretném elküldeni a lánynak a beszélgetést, a képeket nyilván nem mert arról biztosra tudom hogy bűncselekmény lenne. Az viszont nem lenne az, ha a beszélgetést küldeném el neki?

2021. jún. 1. 22:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
74%
Az. Levéltitok megsértése. Polgári pert indíthat, büntetőpert nem.
2021. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
26%
Küld el neki nyugodtan. Had tudja csak meg hogy kibeszéli a háta mögött a pasija
2021. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem büncselekmèny. A levéltitok megsértése baromság. Fogalma nincs róla aki írta.

Akkor levèltitok ha másnak írta és te feltöröd, felnyitod, megismered.

A helyedben mindenképp kitálalnék.

2021. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Viszont neked nem ég az arcod, amikor ilyen beszélgetéseket, képeket cserélsz valakivel, akiről tudod, hogy barátnője van? A sértettség helyett sokkal egyszerűbb lenne nem belemenni ilyesmibe, legyen egy kis önbecsülésed!

2021. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló, kérlek ne ítélkezz ha fogalmad sincs a körülményekről. Én legtöbbször vissza sem írok neki, ha vissza is írtam mondtam neki hogy foglalkozzon a barátnőjével.
2021. jún. 1. 23:04
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Kúldd àt a nőjének. Az ilyen féreg megérdemli.
2021. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, hogy a lány apjának is elküldöm..
2021. jún. 1. 23:09
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

4-es vagyok

Leírtad, legtöbbször, ez már sokat mondó. Azt, aki nem érdekel azt elküldted volna a francba, és letiltod.

2021. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Az apjára nem tartozik, de a lányra nagyon is.

Nem tudok aljasabb dolgot elképzelni mint amikor valaki a szexuális életét kitálalja.

2021. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem adhatod ki a másik fél engedélye nélkül a beszélgetést sem. Maximum ezek felhasználása nélkül figyelmeztetheted, de az ilyesmiből jobb kimaradni. Ki tudja mire képes az a beteg állat.
2021. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!