Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 21 éves vagyok, nappali...

21 éves vagyok, nappali tagozaton tanulok. Családi hiányában kap az anyukám még özvegyit én pedig árvaságit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

az özvegyi nyugdíj 1 évig jár ha jól tudom

a másik is szerintem

2010. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még van két évem az iskolából, eddig úgy volt,hogy amíg tanulok addig jár, de a kitöltendő lapon (amit az iskolával is ki kell töltetni) kérdezi a nyugdíjfolyósító,hogy kapok e családit, nah most mivel betöltöttem a 21 et, már nem fogok családit kapni, ez az új törvény, és nem tudom hogy ez befolyásolja e az özvegyijét anyunak és az árvaságimat
2010. aug. 25. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kapok árvaellátást, pedig apum 4 éves koromban halt meg. Én is nappalin tanulok, szóval neked is jár. Kell hozzá iskolalátogatási cucc, meg egy jó adag türelem, mert 6szor vissza fognak mindent küldeni, hogy ezért, meg azért nem jó.
2010. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, most nézem, én még nem vagyok 21... akkor nemtom, bocsi
2010. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Árvasági max. 25 éves korig jár, amíg nappalin tanulsz, mellette dolgozhatsz is, nem szűnik meg.
2010. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!