Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Siófokon a Petőfi sétány...

Siófokon a Petőfi sétány szórakozóhelyein mennyire nézik a védettségit?

Figyelt kérdés

sajnos nem kaphatok oltást súlyos gyógyszer allergia miatt, szóval azért kérdezem.


És már szeptember óta nem voltam bulizni, hiányzik.

29/F



2021. jún. 9. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nezik! Egy-ket hulye miatt nem fogjak magukat bezaratni egesz szezonra! Vedd meg a kozertben a piadat es idd meg a parkban!
2021. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Elég ritka betegség az a gyógyszer allergia, amiről írsz. Szerintem inkább alapvetően a rossz iskoláddal van a baj, és azzal, hogy két dolgot nem értettél meg

- miattad meghalhatnak mások

- ha nincs oltásid, maradkj otthon. :)


Egyébként van még egy rossz hírem, külön orvoscsoport vizsgálja a vírus hosszútávú hatását. És igen, az öntudatos fiatalok körében - akik annyira okosoak, hogy rajtuk nem fog a vírus - komoly életre szóló szövődményeket állapítank meg.

És ez szerintem jó dolog.

Szóval ha rám hallgatsz összeszeded magad és oltatod magad.

2021. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
#2, bár nem én vagyok a kérdező, de alaposan elolvastam az üzeneted, összevetettem minden pozitívat a negatívval, komolyan mérlegeltem, számoltam, tanakodtam, pro-kontra érveket olvastam, és arra jutottam hogy továbbra sem érdekel a vírus. Sőt, az sem ha miattam meghalnak mások.
2021. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Én is mérlegeltem kedves 3-as, pro és kontra próbáltam felhozni etikát, erkölcstant, a filozófia mindenféle irányzatát, elgondolkodtam életen és halálon, majd arra jutottam, hogy simán faaasssszopógyökér vagy. A legalja tróger senkiházi.
2021. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
De legalább oltatlan, szabad, és büszke. :)
2021. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Na megint összeugrasztották a magyart! Oszd meg és uralkodj! Ezt már a rómaiak is alkalmazták a népükön. A Covidinkák, a fanatista Covidista a fősodratú média által beléprogramozott maszlagot adja vissza. Nem vette a fáradságot, hogy kutakodjon, okosodjon a témával kapcsolatban. Sok orvos sem fogadja el “csak az oltás a megoldás” szlógent. Az oltatlanok a társadalom perifériájára lettek taszajtva a Covidista diszkrimináció jóvoltából. Lassan a sárga csillagot is ki kell tűzniük. Az az embertársunk, aki egészséges, jó az immunrendszere, nem kell közpénzből oltásra köteni az államnak az hátrányos helyzetbe került. Akire az állam rengeteg pénzt áldoz az adófizetők pénzéből, az meg előnyöket kap. Hát nóórmááálííís!! Ez már nem az egészségről szól, hanem kőkemény politika. De mi a célja? A következő években erre is fény fog derülni. Addig is “szeressük egymást gyerekek”!
2021. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekelne, csak sajnos megint idejöttek a vírusszakértők.

A kérdésre válaszoljon már légyszi az aki járt Siófokon hogy mennyire van komolyan véve ez

2021. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na annyit kiderítettem, hogy éjjel 1 után már kb. senkit sem érdekel, de előtte nézik.


Amúgy egyre jobban érik bennem az elhatározás, hogy a dokim tiltása ellenére oltatom magamat kínaival. Ez így nagyon nem fair. Mellesleg egy szerbiában élő ismerősnek ugyan ez a gyógyszer allergiája van, és a kínaitól semmi baja nem lett.

2021. jún. 12. 17:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen allergiád van? Én egy rakás gyógyszerre allergiás vagyok tényleg ( sumetrolim, pennicillin, beta-laktámok stb) és nem lett semmi problémám🤷🏽‍♀️
2021. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: pennicillin!
2021. jún. 18. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!