Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyon nehéz fegyvertartasi...

Nagyon nehéz fegyvertartasi engedélyt szerezni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 16:41
 1/9 anonim válasza:

Ja, meg a GOOGLE keresés is.


Ne: [link]


Olvasni is segítsek?

2021. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
légyszi xd
2021. jún. 11. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyű, csak ki kell menned az USA-ba, és azonnal alkotmányos jogod lesz.
2021. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, és ahhoz pénz is kell, mellesleg 21 sem vagyok.

azért nem mindegy, hogy veszek egy olcsóbb revolvert vagy egy jegyet és egy rohadt drága ar-15-öt (azt hiszem, ahhoz csak 18nak kell lenni, ha jól emlékszem.)


nekem csak egy .22 kell, hasznaltan is, és megoldódik a problémám.

Ja, és utanaolvastam én is, hogy tisztazzam magam, csak a nehézségére voltam kíváncsi.


De mivel nem vagyok bűnöző, jogosult vagyok rá (remélem, autista sem skizo nem vagyok.)

2021. jún. 11. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Röviden: Ha szeretnél végezni olyan tevékenységet (vadászat, sportlövészet) amihez kell akkor nem nehéz, mert vadászathoz úgyis meg kell tanulnod a vadászati ismereteket, lőni meg úgyis meg kell tanulnod lőni átlag szinten legalább.

De ha csak azért akarod hogy legyen otthon, és nem használnád rendszeresen, akkor elég macera végigcsinálni.

2021. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sportlövészetre Nem nehéz, csak sok szopás jár vele. Pl igrendészet.
2021. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy önvedelemre kell:/

de majd megoldom

2021. jún. 17. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Valóban nem nehéz, HA tényelg sportlövészettel akar foglalkozni. Ott nem úgy működik, hogy egyszer megszerzi az engedélyt és csókolom, hanem rendszeresen minősítést kell lőni. És ott nem olyanok a követelmények mint egy forgalmi vizsgán, hogy kb mindenki átmegy aki egy kicsit készül rá, tényleg tudni kell hozni egy átlag szintet.
2021. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült megszerezni? Elvileg eltelt 6+ hónap szóval akár mar meg is lehet.
2022. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!