Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ugye nem kell betartani a...

Ugye nem kell betartani a homofób-törvényt?

Figyelt kérdés

Ha jól látom a vitát, akkor az EU Bírósága később megfogja semmisíteni ezt a törvényt, szóval ha esetleg valakit el is ítélnének amiatt, mert meleg, később felmentik majd.


Ergó a magyarellenes Orbán-kormány gyűlölet-törvényét nyugodtan tekinthetjük hatályon kívülinek már most is, nem?

Hiszen alapvető emberi jogokat sért, így én pl érvénytelen papírnak fogom tekinteni.



2021. jún. 26. 21:41
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
68%

Első vagyok.


Nem hiszem, hogy bármiképp sértené a szólásszabadságod. Pridera nyugodtan mehetsz, kijelentheted, hogy meleg vagy, senki semmiért nem fog téged börtönbe záratni.


Az információszabadság, hát, egy gyerekre nézve valljuk be valóban kártékony lehet, ha teljes mértékben el van áraszta 101 nemi orientációval. Ugyanakkor így sincs megtiltva semmi, eddig is voltak korhatáros filmek, termékek.

2021. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
67%
Bocsánat a "semmiért" kifejezés rosszul jött ki, mert nyílván van amiért börtönbe zárnak, de erre az útirányra értettem.
2021. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

#2 "Például sérti a szólás-és információszabadságot."

Nem sérti.

Az információszabadság ellenőrzését kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy ELOLVASOD VÉGRE azt a törvényt és FELFOGOD? hogy NEM homofób törvény, hanem pedofil ellenes törvény és semmi mást nem korlátoz mint azokat akik gyerekekkel akarnának bármit is kezdeni. A pedofilokat.

Tehát ha te nem vagy pedofil akkor nem vonatkozik rád a törvény és ha viszont téged ez bármiben is korlátozni tud, akkor meg sürgősen keresd fel kezelőorvosodat és gyógyszerészedet és állj le a gyerekekről!

2021. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sem tetszik az a törvény, hogy nem lehet ittasan vezetni. Szerintem minden embernek alapvető joga annyit inni, amennyit jólesik, ezért betartani sem fogom. Ha véletlenül elütlek akkor meg így jártál.
2021. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%
Én csak a korhatárt tartom szigorúnak. Hetedikben, nyolcadikban bioszon is előkerül az emberi szexualitás, valamekkora felvilágosítás elkezdődik legalább ekkor. Sőt, akiknek elkezdődne a felvilágosítás, azok az esetek többségében már aktív nemi életet élnek.
2021. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
29%
#15 És? Mi köze ennek a pedofil ellenes törvény módosításához?
2021. jún. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező: kábszi rossz!
2021. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
Akkor gyakorold az információszabadságot és olvasd el a törvényt, ha nem megy kérj meg rá egy ismerősöd hogy fordítsa le neked te észlény
2021. jún. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%
Itt látszódik meg mennyire ostobák vagytok. Az egész törvény arról szól, hogy a homoszekszualitást, meg a mindenféle hetero-tól eltérő szexualitást ne nyomjuk bele minden 18 év alatti arcába. Rinyáltok itt össze vissza aztán azt se tudjátok mi van a törvényben. Ez mindent leír rólatok...
2021. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 kovpet ***** válasza:
89%

"mindenféle hetero-tól eltérő szexualitást ne nyomjuk bele minden 18 év alatti arcába"



Szerintem meg nem lehet úgy tanítani, hogy csak egy szeletet mondasz el az igazságból. Az emberek (így a gyerekek is) kb 5%-a homoszexuális. Nekik igenis életbevágó lenne megtanítani, hogy nincsenek egyedül, ne nyírják már ki magukat emiatt.


A többi 95%-nak meg azt, hogy van ilyen is és nincs semmi baj vele. Ha ők nem melegek, akkor nincs ezzel dolguk.


Ez többet érne mint 25, amúgy szar vers elemezgetése meg bemagoltatása.

2021. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!