Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az,hogy már valakine...

Miért van az,hogy már valakinek már kése/bicskája vagy bármilyen fegyvere van,akkor egy csicska?

Figyelt kérdés

Úgy tartják hogy màr valakinek kése van,akkor micsoda csicska,meg hogy az gyáva féreg kés nélkül.

De mi van akkor ha ember nem rosszra akarja használni?

Pl:bicska jó amikor kötelet,vagy bármit más kell elvágni,pl szemle,kenyér,párizsi,kolbász stb.

Vagy amikor beléd kötnek holmi drogos,akkor többnyire náluk is van kés,akkor fair esett,vagy egyszerű szerencse példa ha van nálad fegyver,akkor szerencséd.

De kérdem én,aki csak tényleg az saját bőrét szeretné menteni,miért lenne nyáva?



#önvédelem,fegyver,balhé,veszekedés,bunyó,verekedés,bunyó,,drog, kábítószer
2021. jún. 28. 12:55
1 2
 1/15 árokpart ***** válasza:
65%
Pontosan ugyanúgy vagyok én is kérdező, csak nekem egy élesből átalakított gáz-riasztó pisztoly kisebb gyűjteményem van és mégcsak életemben egyiket sem vittem ki az utcára és nem is fogom soha, szándékosan nem kérek rájuk viselési engedélyt mert nem villogni szeretnék vele, hanem egyszerűen hobbym a fegyverek. Kisgyerek koromban is rengeteg játékpisztolyom volt a filmbeli hasonmásokból próbáltam mindig egyet a búcsúban szerezni. Most mivel, hogy éles lőfegyvert nálunk csak nagyon bonyolult és macerás engedélyeztetési eljárás keretében lehetne tartani hobbycélra így maradnak az átalakított darabok.
2021. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kovpet ***** válasza:
100%

"Úgy tartják"


Kik?

2021. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2

A nagy fegyver ellenesek,meg akik olyan "kemények" hogy egyedül le tudnák verni ezer ember.

2021. jún. 28. 13:24
 4/15 kovpet ***** válasza:
100%
De az ő szavukra miért adsz?
2021. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4

Nem,csak annyira idegesítő,hogy álszent módon beszélnek.

2021. jún. 28. 13:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
tojok rá hogy mid van.
2021. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert nem tetszik nekik, hogy ha van nálad bicska, akkor már nem számít mennyire "kemények". Lehetsz akármennyire kemény, az acélnál nem leszel keményebb. Veszélyeztetve érzik a pozíciójaukat ezzel. Ők maguk félnek kést hordani, mert nem értenek hozzá, vagy pedig félnek, hogy lebuknak. Így jobb híján leszólják azokat, akik hordanak, mert megilletődöttek a ténytől, hogy nem tudnak mit kezdeni veled.

Én régebben elég sikeresen kiformáltam magam, de akkor is hordtam. Mert nem számít mennyire vagy izmos, egy vékony, drogos cigány halálosan meg tud sebesíteni, ha van nála kés. Ezzel én nem játszok.


Hozzáteszem, hogy ha kés van nálad, akkor is megsebesülsz valószínűleg egy késharcban, mert nagyon kiszámíthatatlan és gyors egy késes támadás, de ha nálad is van, akkor a másik sem megy bele olyan könnyen a dologba, mert ugyanezt tudja ő is, hacsak nem egy totális barom. Tehát a kés önvédelmi ereje a megelőzésben van, nem a harcban.

2021. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Olvashatnának itt egyesek a neten cikkeket arról hogy miért nem jó a kés önvédelemre. Ha nem vagy képzet késharcos akkor azért szivód meg (elveszik, bénázol vele stresz helytetben, stb:), ha értesz a késharchoz akkor meg már szándékos emberölésnek minösűl. Vegyél inkább önvédelemre kifejlesztet eszközt. Ez a gázspré és a gázpisztoly. A KÉS TÁMADÓ FEGYVER.
2021. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
A kés csak fegyvertelen emberrel szemben hatásos ergó nagyon nehéz lenne kimagyarázni a bíróságon mert aránytalan a fellépés.
2021. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9

De ergó,ha én 60 kilós gyereként belém áll 100 kg-os c,akkor mkit csináljak?

2021. jún. 29. 23:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!