Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki hazudik a koráról...

Ha valaki hazudik a koráról az büntethetőséget kizáró ok lehet? Pl ha egy 13 éves 16 évesnek hazudja magát és olyanokról beszélget egy 18 évessel

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg igen, ha hihető, hogy 16 évesnek lehetett hinni. De ha kinézete, meg hogy melyik osztályba jár stb alapján ez nem volt valószínű, akkor nem.
2021. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit elkezdtem aggódni. Van egy lány akivel beszélgettem, középiskolába jár tényleg 0. Osztályba nyelvi előkészítőre, októberbe töltötte a 15-öt. Fel is köszöntöttem szülinapján. Kinéz vagy 20nak. Olyan kérdésem lenne hogy középiskolába nyelvi előkészítőre jár, így ugye most lesz 9-es. Kizárt dolog, hogy 14 év alatti igaz? Screenjeim is vannak róla, hogy azt állította 15. Iskolájának is megnéztem az oldalát és tényleg oda jár. 13 évesen nem lehet még középbe járni igaz?
2021. jún. 30. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Es a szakma feltetele 8 altalanos azt is megneztem
2021. jún. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!