Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvesztettem minden iratom,...

Elvesztettem minden iratom, Szig, lakcím kártya, még az anyakönyvi kivonatom is, mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egyértelmű lenne, hogy elmegyek személyi igazolványt csinálni, de ahhoz anyakönyvi kivonat kell, anyakönyvi kivonatot meg, hogy kérek, ha nincs személyim?

2021. júl. 15. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Az okmányirodában nyilván elmondják a pontos menetrendet, ezer ilyen esetük van.
2021. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam hívni a 1818-at, nagyon élem a zenét, de nincs munkatárs, és gondoltam célirányosan megyek, így igazolványok nélkül stb.
2021. júl. 15. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kormanyablak vagy rendorseg ... bejelented ... kapsz ideiglenes okmanyokat es varnak egy kicsit, hatha talan elokerulnek a papirjaid ... egy ido mulva pedig kapsz uj igazolvanyokat.
2021. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rendőrség lesz, bejelentem és akkor ott adnak papírt. Köszönöm mégegyszer.
2021. júl. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!