Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » C&aban vásároltam egy nadrágot...

C&aban vásároltam egy nadrágot, de az öv egy hónap alatt atomjaira hullott, van lehetőségem személyes megjelenés nélkül cserélni, pénzt visszatéríteni?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy elég drága nadrág volt, sajnos helyileg olyan messze van tőlem, hogy oda utazni meghaladja a nadrág értéket. Van lehetőségem bárhogy máshogy cserét, visszatérítést kérni, mint személyesen (posta, akármi) ? A vásárlás június 30án volt, ma van augusztus 1. A bolt az Árkád c&a, én az ország másik felén.
2021. aug. 1. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik C&Aba visszaviheted
2021. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel az üzlet és kérdezd meg!

De ha belegondolsz megértheted hogy szükséges hogy bemenj, mert különben hogyan mutatod meg az övet és a vásárlás blokkját?

De lehet hogy a járványhelyzet miatt már van olyan online lehetőség amiben ez kezelhető. Viszont ha nem személyesen viszed be akkor be kell postáznod, egy fényképre nem fognak neked sem cserét, sem pénzt adni, mert akkor simán megtehetnéd ezt egy héttel később újra más névvel, más termékkel.

2021. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Blokk megvan? Anélkül tárgytalan az egész.


Ha megvan, akkor felhívod az üzletet és megkérdezed őket a reklamáció postai lehetőségeiről.

2021. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 steven95 ***** válasza:

Sajnos a műbőr előbb utóbb szétmegy.


Csak az igazi bőr öv tartós. Éveken át. És ebben is van elegáns letisztult változat.


A lyukasztásnál bele kell kukucskálni, hogy réteges-e, ha igen annak meg vannak számlálva a napjai. 5000 vettem igazi bőrt, 5 éve van meg, és öltönyhöz is fel tudom venni, nem lepukkant munkás bőröv.

2021. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Blokk természetesen megvan. Azt is értem, hogy műbőr szétmegy, de nem két fillér volt és egy hónapról van szó, fogadjam el, hogy ilyen és kész?
2021. aug. 1. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Me, kell elfogadnod és nem is fognak veled vitázni. Nekem egy farmernadrágom ment szét pár hónap alatt amit náluk vette. Visszavittem, megmutattam az eladónak és megállapítottuk hogy még ha csak pár ezer forint is volt, akkor sem ennyi ideig kellett volna hogy kitartson. Minden vita és problémázás nélkül bevette és levásárolhattam az árát. Vettem egy másik nadrágot és az már bírta rendesen.
2021. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell elfogadnod, bár ha az öv nem külön termék volt, hanem a nadrággal adták, akkor nem tudom mire számítottál, vagy miért háborodsz fel az önmagában kb. 500Ft-ot se érő mellékes elromlásán.


Ebben az esetben a termék is a kettőből együtt áll, a nadrágot is vissza kell majd küldened.

2021. aug. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!