Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem lehetne a törvény teljes...

Nem lehetne a törvény teljes szigorával fellépni a kéregetők ellen? Azt figyeltem meg, hogy már nem csak hajléktalanok kéregetnek, hanem életerős fiatalemberek! Ha annyira kell nekik cigi meg sör miért nem takarodnak el aszfaltozni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne.
2021. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Ha nem adna nekik senki, akkor nem csinálnák.
2021. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igazi kéregetők akiknek kell segítség , de még ekkor is elmehetnek segítséget kérni pl a máltai szeretet szolgálattól , de már engem is zavar , amikor fiatal alkoholisták kéregetnek. Csak elég nehéz ellene tenni valamit , néhány rendőr megoldaná ezt a problémát , csak akkor meg sérülne a demokrácia.
2021. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

én beelőzöm őket, és mielőtt kinyitnák a szájukat én kérek tőlük

néha adnak is

ezt ajánlom

2021. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4.Ez jó.

Kipróbálom 🤣

2021. aug. 2. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet.


Ezek az eleteros fiatal "emberek" (kemek), nem a penzedet akarjak, hanem az informaciodat.


Fidesz egyik legnagyobb felfedezese, amit cirka 10 eve tettek meg, hogy a Soros-Gyorgy 5g halozat lefedi egesz Magyarorszagot, legyen szo az Alfoldrol ahova maguk a traktorok is felnek menni olyan szarazsag van, vagy legyen szo a Bukkrol, ahol meg a csotany sem marad lehallgato-sugarzas mentes.


Soros Gyorgy meg otthon, a protezissel a szajabol felig kilogva, felveszi a 2000 forintos fejhallgatojat, es eloben lehallgat teged, es minden magyart, hogy az ellenzeknek adjon pertinens informaciokat a jelenlegi helyzetrol. De valamikor o is megunja, mert amikor fingik, a protezis teljesen, a fulhallgato meg szerencses esetben csak felig esik le a fejerol. Ekkor szokta duheben felhivni az Ugandai-haverokat, parancsolva, hogy az irany matol fogva Magyarorszag, es addig nincs megallas. Hires mondata: "Aki befullad az olasz vizbe, az befullad"


A helyzet sulyossag emelni kell a hatvanyokra, mert nem csak Soros Gyorgy a problema, nem csak az iderendelt Kamcsatkan kikepzett Zimbabwei Windows XP hacker-kemek, hanem Brusszel is hasonlo, ha nem sulyosabb tevekenyseget, aktivitast folytat.

2021. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
6: Fideszes vagyok és szégyellem magam miattad!
2021. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is elegen van belőlük és ha nem adsz még te vagy az irigy meg a bunkó szerintük
2021. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez azt mutatja, hogy "sikeres" mind a közmunka-program, mind a "munkaalapú társadalom" víziója.
2021. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

6


B*szki XDDD

2021. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!