Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikpr ès hogyan pakoltathatja...

Mikpr ès hogyan pakoltathatja ki egy biztonsàgi őr a tàskàmat?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen pakoltattàk ki mindenki előtt. Ebbe nekem annyi a gondom, hogy mindenki előtt...
2021. aug. 7. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Kérhetted volna, hogy menjetek át egy másik helyiségbe, ahol nincs ott mindenki. Engem nem zavarna, mert semmi olyan nincs a táskámban. Ha neked van, azt neked kell tudni.
2021. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem volt lopott cucc, vagy ilyesmi, de a boxertől kezdve sok minden van a tatyóba, ès az alsóneműmet nem akarom köztàrgyà tenni
2021. aug. 7. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzményeket lehet tudni? Gondolom van, mert úgymond kollégát nem pakoltat ki csak úgy a szekus... Mert azt írod, hogy a munkahelyeden történt..
2021. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
annyi vàlaszt kaptam: mert az adott secus főnöke kiadta neki hogy mindenkit pakoltassanak ki...
2021. aug. 7. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így történt, akkor ne aggódj ezen, az összes többi kollégád hasonló "véleménnyel" lehet a dologról, illetve ugyanúgy tudja, hogy kipakoltattak mindenkit, tehát átesett rajta mindenki. Biztos sejted Te is, hogy mi lehet a dolog mögött. Elsősorban azt a kollégát kéne megtalálni, aki MIATT kipakoltattak mindenkit.
2021. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is egyszer mindenki előtt pakoltatták ki a táskámat és benne volt egy szaros vibrátor is (nem volt időm lemosni, egészségügyi célokból használom a prosztatavibrátorom munka közben, mivel ülő munkát végzek és nem akarok rákos lenni, napi egyszer kezelni kell). Indíthatok feljelentést nyilvános megalázás miatt?


Üdv:

Béla 55

2021. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan ezt diszkréten kéne csinálnia, nem mindenki előtt, csak mindenki tesz a szabályokra.
2021. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is ez az alap gondom... a többire azt mondtàk hogy a "munkahelyi szabàlyzatba" van benne mint a szekrènyellenőrzès...
2021. aug. 7. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki előtt nincs hozzá joga.
2021. aug. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!