Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni, ha a mélygará...

Mit tudok tenni, ha a mélygarázsom helyén folyamatosan áll valaki más, vagy akadályoz a kiállásban?

Figyelt kérdés

Megkerestem a tulajt, mert egyszer beállt a helyemre és ráálltam, kiírtam a számom, és hîvott, hogy nem tud kiállni.


Lementem, elbeszélgettem vele, hogy én fizetek a helyért ès legyen kedves szabadon hagyni. Nem érdekel, ha máshová áll (van vagy 30 szabad hely állandóan), ha sumákolni akar, ne az én helyemen tegye.


Majd azóta keresztben elé áll, mert ez van a lifthez legközelebb. Nem helyre áll, hanem az autók elé konkrétan, keresztbe. Nagyon nehezen férek ki, néha nem is tudom megoldani.


Azóta írtam neki újra, hogy ne tegye, de nem érdeklni.


Mit tudok tenni?


2021. aug. 17. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Van kamera? Ha nincs, én kiszúrnám a gumiját. Vagy ha nem sajnálod a saját autódat, akkor meghúzod az övét és kész.


Polkorrektebb megoldás, ha szólsz a garázs fenntartójának, hogy intézkedjen.

2021. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1: hát erre jó eséllyel a te autód lenne a következő áldozat, mert pontosan lehetne tudni, ki volt az elkövető.
2021. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok önbíráskodni, garázdálkodni. Gondolom van törvényes lépés is.

Büntetés esetleg, vagy bàrmi.

Kamera nincs lent, csak a bejáratnál, de mindig fotózok, amikor problémám van.

2021. aug. 17. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha durva de törvényes választ akarsz, akkor állj be a helyedre, hagyd ott amíg el nem zárja a kiutat, majd hívd ki a rendőrséget és szállíttasd el a kocsiját a p'csába!



Kresz:


41. § (2) Tilos várakozni [a 40. § (5) bekezdésében említetteken túlmenően]:


d) ahol a jármű szabályosan várakozó másik jármű megközelítését vagy elindulását akadályozhatja;

2021. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok:


Én amúgy már szereztem volna kölcsönbe egy "békát", (hidraulikus emelő kerekekkel) és egy centire beraktam volna a kocsiját a fal mellé! Ha bármi ellenlépést tenne, legközelebb a kocsimmal, padlógázzal tolnám félre a baromarcú kocsiját az útból! Szerencséje van veled!

2021. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy Krazt.
2021. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5, #6-nak:


A tunningolt 2105-ös ladám is elég lenne. Úgy tolnám félre, hogy öröm lenne nézni. Kíváncsi lennék, mennyiért hoznák helyre a kocsiját. XD


Az enyémet kb egy 50-esből kipofozná a haver.

2021. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!