Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem képesek időben...

Miért nem képesek időben legyártani a polgárőr igazolványokat?

Figyelt kérdés

A Polgárőr Törvénybe van foglalva a 30 napos gyártási idő, aminek betartására minden polgárőrt köteleznek, érdekes módon valakik mégsem képesek egy ilyen folyamatot időben elvégezni.


Az hogy ez most a megyei szövetség vagy a "modern" országos szövetség esetleg a pénzjegynyomda hibája lényegtelen, de nonszensz hogy így ellehetetlenítik az embereket egy önkéntes! munkától.


Akinek van valami információja azzal kapcsolatban hogy kinek a felelőségge hogy, hónapokat kell várni egy igazolványra, kérem írja le.



2021. szept. 4. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém. Elfelejtettem beadni a nyomdába.
2021. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kedved kérdező meglehet nyugodni így most a vírus helyzetre való tekintettel minden lelassult én egészen pontosan 2 hónapja sikeres vizsgát tettem a Polgárőrségnél és azóta nem kaptam egy darab választ se az országos polgárőr szövetségnél érdeklődj Dr.Túrós András Elnöknék hátha lessz rá értelmes magyarázata az én ügyem már folyamatban van
2021. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, az én igazolvány igénylő lapom július végén lett elküldve, azóta semmi
2021. szept. 14. 19:44
 4/4 anonim válasza:
jellemzően a megyéknél akad el az információ.
2021. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!