Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Németországban a letöltés...

Asadasdasdad kérdése:

Németországban a letöltés hogy működik ? Azt tudom, hogy a torrentezés illegális, de ha pl:. egy VLC média playert akarok letölteni azt is büntetik ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A torrentezés nem illegális, jogvédet tartalom letőltése illegális. Ügyvédi irodák figyelnek illegális anyagokat, majd ha letöltőd küldik a többszáz euros csekket. Az olyan oldalak amik megtalálhatok googleban és illegális anyagokat tölthetsz le föleg ami német, az jó eséllyel magával vonja a csekket. A streamingel is elkaphatnak. Én évek ota ncoret használok vpn nélkül és eddig nem küldtek semmit. Az ingyenes dolgokat természetesen bármilyen formában letöltheted.
2021. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VLC Media player ingyenes, legalábbis az alap biztos, nem tudom van-e prémium.
2021. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha paranoiás vagy, töltsd le a hivatalos oldalról. Ingyenes.
2021. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legális letöltések ott is legálisak.
2021. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
A legális ott is legális. A VLC ingyenesen letölthető legálisan. A torrentért megy a csekk, ha illegális tartalmat torrentezel. Ha jól tudom, 1000 eurós. De ha Linux pl. telepítőt torrentezel, azért nem megy ott se csekk, mert az legálisan tölthető le-fel.
2021. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!