Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lejárt egy életbiztosítás,mely...

Lejárt egy életbiztosítás,melynek kedvezményezettje a lányom.Biztosított az apa volt,én a szerződő meg a fizető. Közben elváltunk. A lány nem tudja felvenni a lejárati összeget mert kell az apa nyilatkozata,hogy él. Nem segít. Ötlet a megoldásra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ügyvéd...
2021. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Biztosító tuti tudja, hogy mi ilyenkor a teendő. Őket megkerdeztetek?


Kozhiteles nyilvántartasbol ők le tudják kérni a biztositott adatait, ahol látható, hogy nem elhunyt.

2021. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
jó apát választottál, aki nem segít a saját lányának...
2021. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Hú tényleg a nő a hibás amiért a pasi egy seggfej. A lány valószînűleg felnőtt, azert ennyi idő alatt rengeteget változik egy ember
2021. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
egy normális ember nem tudd annyit változni hogy a saját lányát szivassa szándékosan
2021. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
A lányod tartja a kapcsolatot az apjával? Szokta látogatni? Ha igen, akkor egyszerű a megoldás. A lányod meglátogatja az apját, viszi magával a biztosítási ügyintézőt is (akiről persze az apja nem tud előre), az ügyintéző látja, hogy az apa él, és a lány felveheti a pénzt.
2021. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

A gyakorin mindenkinek cserélődik a személyisége pár évente és ez normális.

Amúgy annyi történt hogy egy alfa férfit választott és annak szült, az márcsak ilyen hogy csinálni kölyköt imád de nevelni gondoskodni nem.

2021. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg alá kell írni papírokat, nem elég, ha látják, hogy él.

Kérdező, én megkeresném a Szelíd Motorosokat, hátha nekik sikerül aláíratni :)

2021. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Most lehet hogy hülye vagyok, de a kedvezményezett nem csak a biztosított halála esetén kapja meg a pénzt?
2021. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy lejár az életbiztosítás? 😅 Abból mióta jár vissza pénz? Halál esetén persze igen, de nálatok mindenki él és virul. Szóval én sem vágom..
2021. szept. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!