Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tartózkodási helyet szeretn...

Ha tartózkodási helyet szeretnék megjelölni, akkor az ezt bizonyító dokumentum lehet a bérleti szerződés, vagy másnak kell lennie?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Kell lakcímbejelentő lap, a tulajdonos aláírásával.
2021. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én egy új hozzászóló vagyok. Nem kötekedni akarok, csak össze vagyok zavarodva, többféle helyen többféle infót olvastam.

A lényeg:

Albérletben vagyok de a lakástulajdonos egy cég, és nem törődnek ilyesmi kérésekkel, kábé lehetetlen hozzájuk eljutni személyesen, több hónapra előre le kéne foglalni időpontot...

Viszont, van egy bérleti szerződés amin az én nevem is rajta van. Ennyi nem elég a tartózkodási hely bejelentéséhez?

2021. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, ha jól tudom lehet már ezt online is intézni, ügyfélkapuval, és én még így nem csináltam, de azt olvastam, hogy ott elég csatolni a bérleti szerződést.
2021. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3, ott a linken a válasz
2021. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!