Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nemi erőszaknak számít?...

Ez nemi erőszaknak számít? Nem fognak kinevetni, ha feljelentést teszek?

Figyelt kérdés

Sub hölgy vagyok, bdsm szexuális kapcsolatba keveredtem egy férfival. Az aktus jól indult, de egy ponton egyre inkább bedurvult és nem vette figyelembe azokat a szabályokat, amiket előtte közösen lefektettünk. Amikor a menekülőszót mondtam többször is, akkor sem állt le. Ennek köszönhetően engem elég rendesen megviselt az egész, pszichiáter szerint poszttraumás stressz szindrómás tüneteket produkálok.

Namost tudom, hogy mivel jár a BDSM, mik a kockázatok, de ez mégsem mindennapos eset még ilyen emberek között sem. A probléma hogy a beleegyezésemet üzenetek, telefonbeszélgetések bizonyíthatják.

Érdemes ilyen esetben eljárást indítani?



#BDSM #Némi erőszak
2021. szept. 28. 21:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
14%
legkozelebb talan ne 5p ismerettseg utan dobd szet a labadat, es nem lesz meglepetes…
2021. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
99%
Az. De ezt nem egyszerű bizonyítani, hiszen magába az aktusba belementél. Azt meg bizonyítani, hogy a menekülőszó elhangzott, kb lehetetlen.
2021. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
93%
Igen, annak számít. Az jó kérdés, hogy érdemes-e eljárást indítanod. Szerintem nem. Minden ellened szól. Inkább engedd el a dolog jogi oldalát és koncentrálj arra, hogy feldolgozd.
2021. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%
Annak számít, hiszen borította a szabályokat és többszöri kérés ellenére sem állt le. Az ilyen ügyekkel Magyarországon nem igazán foglalkoznak sajnos, szerintem nem érné meg ezzel gyötrődni, úgy még tovább tartana túljutni rajta
2021. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
6%
Ha ilyen beteg vagy, akkor n3 csodálkozz.
2021. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim válasza:
93%
Szerintem mindenképp keress meg egy ügyvédet, ami ott elhangzik az kettőtök között marad. Ő fog tudni tanácsot adni.
2021. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
15%

És mit fogsz mondani?


"Jó napot! Elmentem BDSM...tugya, aza verős-kötözős-alázós-levizelős, polipfeldugós szer, na arra egy fickóval. Az meg úgy megrakott, hogy csak na."

2021. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim válasza:
97%
Annak számít, de ha nincs felvétel róla, akkor nem tudod bizonyítani, hogy meg akartál állni közben, de ő folytatta.
2021. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
15%
És mivel bizonyítja az ügyvéd és te, hogy 5 perccel tovább, és 4 centivel mélyebbre tolta a Red Bull dobozt...vagy mi volt?
2021. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
13%

Kerestél egy férfit aki erőszakosan használja a tested, azt amikor találtál megkérted erre és O megtette



Hát ez ilyen vilag :)

2021. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!