Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Paypal buyer protection-t...

Paypal buyer protection-t valóban nem szabad használni mert ászf-t sérthet?

Figyelt kérdés
A futár elvesztette a cuccot amit rendeltem, tehát nekem soha nem hozták ki, a bolt 30 nap időt kért, én mondtam annyit nem tudok várni, nem reagáltak én meg ezért paypalon igénybe vettem a buyper protectiont hogy nem érkezett meg a termék. 3 nap alatt vissza kaptam a pénzem, azonban a bolt most fenyeget hogy ezzel megszegtem az ászf-jüket és fizessem vissza, ugyanis az ászf-ben benne van a visszatérítés menete ami nem tartalmazza azt hogy igénybe vehetem a paypal buyer protectiont, illetve a paypal buyper protection nem elállás stb.
2021. okt. 3. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha az ászf nem engedi meg, nem szabad használni a paypal buyer protectiont.
Nem, azt szabad használni ászf-től függetlenül.
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, akkor be kell lengetni azt is, hogy fogyasztóvédelem.
2021. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...de miért is fizetsz előre?
2021. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A buyer protection azért van, hogy használd ha valami gond van.

Ha a bolt elfogadja a paypalt, akkor számolnia kell azzal, hogy ha valami gond van akkor a vevő igénybe fogja venni.

Biztos vagyok benne, hogy a paypalnak is van ászf-je, szóval a bolt elmehet a francba. Ha lett volna esélyük megnyerni a vitát paypalon, akkor megtették volna.

Ne foglalkozz velük.

2021. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!