Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Harmadik országbeli állampolgá...

Harmadik országbeli állampolgár hogyan tud Magyarországon munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Meghívólevéllel fog majd Magyarországra jönni, azt olvastam, hogy látogatási célú tartózkodási engedélyt kaphat, ami maximum 1 év. De ő dolgozni is szeretne, hogyan kell ennek nekikezdeni? Vagy hol tájékozódhatok erről? Nagykövetségen megbízhatóan mondják el, hogy mi a teendő? Esetleg valaki itt tud segíteni megbízható információkkal?

2021. okt. 10. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Írd be a google-ba, hogy "harmadik országbeli munkavállalása" és olvasd el!
2021. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt olvasom már napok óta de annyira összevissza van, nem találom a lényeget, ezért jó lenne ha valaki elmondaná, esetleg saját tapasztalat alapján, vagy mondaná, hogy a nagykövetségre menjek mert az megbízható, de ebben se vagyok már biztos.
2021. okt. 10. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg az Üzlet és pénzügye rovatban is, hátha ott lesz aki tud rá válaszolni!
2021. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
D típusú vízumot kell igényelni, azzal lehet tanulni, dolgozni, család miatt 90 napot meghaladó időtartammal itt tartózkodni.
2021. okt. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát a beutazása előtt a saját országában kell felvennie a kapcsolatot egy magyarországi munkahellyel, és mikor beutazik akkor a munkahely elintézi neki a munkavállalási engedélyt?

Nem tudok kiigazodni rajta

2021. okt. 12. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!