Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik szervezet foglalkozik...

Melyik szervezet foglalkozik munkaügyi ellenőrzésekkel pl. felújításokon, építkezéseke?

Figyelt kérdés

Szomszédban hetek óta reggel 6-tól estig végeznek fülsüketítően hangos munkát még vasárnap is.


A vállalkozóval beszéltem és kiröhögött majd elküldött az édes anyukámba és köpött egyet a földre.


Az egyik munkással ezelőtt beszéltem ő persze mondta, hogy nekik se tetszik ez de az van amit a főnök csinál és mint kiderült feketén dolgoznak teljesen.


Nem feltétlenül akarom egyből valósan bejelenteni őket, de figyelmeztetni az "úriembert", hogy ha nem térnek át normális munkarendre akkor bejelentem őket, csak nem szeretnék össze vissza beszélni, hogy kinek és hova, nyílván tudja mi hogy mükődik..


Persze ha ezután is csak kiröhög akkor valóban megteszem a bejelentést.


2021. okt. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyi Felügyelôség… de neked rendőrség (bejelentés csendháborításért) kell meg jegyző (birtokvédelem)
2021. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Simán hívd ki a rendőrséget, amikor zajonganak hajnalban vagy hétvégén.
2021. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyi kapitányság telefonszámát kellene ilyen esetben megkeresni gondolom nem a segélyhívót (112) ?
2021. okt. 12. 18:20
 4/4 kovpet ***** válasza:
Jó a 112 is, egy folyamatban lévő csendháborítást jelentesz be és kérd az intézkedést.
2021. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!