Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jelenleg milyen formában...

Jelenleg milyen formában (fpv) drónoztok Budapesten és környékén a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Jogiakkal többnyire tisztában vagyok, a kérdésem arra irányul, hogy a gyakorlatban most ki mit tart be a betarthatatlan szabályokból?


Most költöztem Pestre és vidéken senkit nem érdekelt, hogy havi párszor repkedtem az erdőben, de itt ez nem fog ilyen könnyen menni.


Ismertek esetleg helyeket? Netán klubbokat keressek?


2021. okt. 11. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki leszarja.
2021. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Keressél klubokat ez egy jó ötlet sok sikert.
2021. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Gyakorlatban? A szomszéd gondol egyet és repteti felettem, mindegy, hogy félmeztelen napozok vagy bármi mást csinálok. Legutóbb fogtam a telefonom és felvettem, észrevehette mert rögtön le is vitte a lebegő traktorját és azóta nem vettem észre, hogy reptetné.

Elhiszem, hogy szeretne vele játszani, de ne az én kontómra. Menjen a hegyekbe vagy egy tisztásra.

2021. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NE közterületen reptess. Meg ahogy 3-as is írja, figyelj oda ezekre a privát dolgokra. És youtube-ra ne rakj ki semmit teljes névvel.
2021. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!