Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tennél, ha megrágalmaznának?

Mit tennél, ha megrágalmaznának?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Feljelenteném az elkövetőket.
Megpróbálnék fölötte szemet hunyni és továbblépni.
Leülnék velük megbeszélni a történteket.
Attól függ, kik rágalmaznának meg.
Attól függ, mivel rágalmaznának meg.
Elmagyaráznám azoknak, akik megemlítenék, hogy mi a valóság.
Soha a büdös életben nem szólnék többet azokhoz az emberekhez.
Attól függ, milyen viszonyban vagyok a rágalmazókkal.
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Rágalmazók szétütése miért nem opció?
2021. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
befordulnék a sarokba és magzatpózban sírnék
2021. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék egy ügyvédhez és megkérdezném hogy mik a lehetőségeim és mivel járnék a legjobban.
2021. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondtam valakinek szemtől szembe valamit, persze többen hallották. Majd nemsokára kaptam egy ügyvédi felszólítást, hogy kérjek bocsánatot. Nekem eszem ágában sem volt reagálni erre a levélre. Később bírósági idézést is kaptam. Na ezt már nem hagyhattam, a fenének volt kedve bíróságra járni.

Erre én elmondtam egy pletykás embernek, hogy tudok arról, mit mondott ő meg rólam több ember füle hallatára a hátam mögött. A vége az lett, hogy visszavonta a feljelentést és nekem sehova se kellett mennem.

Én legalább a szemébe mondtam. Igazából nem érdekelt volna, de meg kellett védenem magam.

2021. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!