Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az egyik ismerősömnek szeretne...

Az egyik ismerősömnek szeretnek segíteni, nem tudja mit tegyen ugyanis kiszivárgott róla egy bizonyos kép és megfenyegették, hogy elküldik mindekinek, ha nem vallja be, hogy ő van a képen….ezzel mit tud kezdeni a rendőrség?

Figyelt kérdés

Nem akar felesleges köröket futni, hogy ha ott nem tudnak mit kezdeni vele akkor csak kitudódik onnan is, úgy, hogy nem is tudtak rajta segíteni… mit tud ilyenkor tenni?

Remélem jó kategóriába írtam ezt a kérdést. Elég fontos és sürgős lenne, ha valaki járt már így, akkor segítsen, mert teljesen kikészítik az ismerősöm.


2021. okt. 21. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sürgösen feljelentést tenni ÍRÁSBAN a rnedörségen személyiségi jogok megsértése, képpel való visszaélés és zsarolás miatt.
2021. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi, szólok neki!
2021. okt. 21. 11:36
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha ráadásul egy csoportban is terjesztik, vagy többen? A rendőrségnek vannak ilyen infós részlegeik, ahol vissza tudnak nyomozni valamit?
2021. okt. 21. 11:49
 4/13 LazyJones ***** válasza:
Tudom, hogy lassú a felfogásom, de ha nem ismeri be, hogy ő van a képen, akkor elküldik mindenkinek, de most, hogy nem ismerte be, már terjesztik is a csoportban? Beazonosítható rajta? Ő szerepel rajta egyáltalán? Amúgy ha ő szerepel rajta, és nem egyezett bele a megjelentetésbe, akkor ugyanazt tudom javasolni, mint az első: feljelentés.
2021. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Elmult 18? Ha nem akkor meg komolyabban veszik az amúgy is komoly ugyet, ugyanis ez zsarolas, amit a btk eleg kemenyen buntet.
2021. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen elmúlt már
2021. okt. 21. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor csak zsarolas, kulonben jonne hozza hogy 18ev alattirol tarol es megoszt pronograf kepet, ami tovabb sulyosbitana..


Mindenkeppen feljelentes, a zsarolas önmagában is komoly dolog, nem fognak szarozni.

2021. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel a zsarolas maganvadas, igy a feljelentes utan kotelezo nyomozni, es mivel van gyanusitott is, nem is egy bonyolult ügyrol van szó.


Pikk pakk megoldjak.

2021. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. És ha pl akárki más is így jár, hogy képpel vagy akár videóval zsarolják, esetleg úgy csinálnak, hogy kiadják magukat az ő személyében és akár hirdetik is, mert hallottam már nem egy ilyenről is, azzal mit kezdenek a rendőrök?
2021. okt. 21. 16:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyomoznak. Az ilyeneket konnyu lefulelni.
2021. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!