Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen önvédelmi fegyver...

Milyen önvédelmi fegyver szokott nálad lenni az utcán, a tömegközelekésen(este)?

Figyelt kérdés
Kellet már használnod? Hogyan történt az eset?

2021. okt. 31. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Semmilyen. Üdv Svédországból ahol 4 év alatt egy migrâns se akart még kirabolni éjszaka
2021. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
A férjem. :)
2021. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Hát,ami fegvyerek/bármi megvédhet:

Könnyü öltözet.

Dezodor/csótányírtó.

Üvegpalack

Ha valahova megyek(pl kirándulni,vagy ahova mininum messzébb van mint 5 km),vagy buliban,bicska-vagy kisebb karamboit vagy kés.

Lánc+lakat.

Esetleg bicikli lánc,de az is megolajozva :)

2021. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 BlackSword ***** válasza:
47%
Semmi... de miért is parázol???
2021. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

3-mas vagyok

De ezek közül spray ami hatásos,meg persze kombilnáva ami megéri :)

2021. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Budapest huzos kerületében élek 5 éve, még rossz szó sem ért. Szerintem válaszoltam a kérdésre. Akinek fegyver kell a házból való kilépésre az inkább ki se menjen.
2021. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Ilyenkor kalasnyikov a minimum, sőt, legjobb rögtön kettő.


Amúgy meg na, nem afganisztánban vagyunk szerintem hogy annyira önvédelem kelljenl.

2021. nov. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BlackSword ***** válasza:
43%

Az durva, hogy egyesek a buli utáni lepakolás olyan, mint a német fegyverletétel...


Önbizalom, határozottság, meg ne viselkedj úgy mint egy bespeegezett nyuszi, akkor nem találnak be... ha meg betalalnak, akkor úgy is hátrányba vagy, szóval futás...

2021. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7

Jó,nyilván nem agfasznisztánban vagyunk,de tudod,akkor még jókor jó jöhet pár fegyó(vagy annak használható eszköznek)

8

Hát,aki egy hülye paraszt,és mindenkibe bele köt,az ne csodálkozzon ha 10-en megverik.

De képzeld,vannak olyan esetek hogy ok nélkül vagy ha csúnyán nézzel beléd kötnek,utánna tudod mivan,vagy futsz és elbújsz vagy ütöl-vágol-köpsz-fújsz-oda versz-haját húzod-kivered az szemét stb finomság.

"Üsd-vágd,nem apád"

2021. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Néztétek a híreket?


A Tokiói metrón, a Batman filmek főellenségének, Jokernek öltözött jelmezes fiatal férfi késelt találomra embereket a vonaton.


Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=r2NDYbXuSzc


Nos az ilyesmi miatt tettem fel a kérdést.

2021. nov. 1. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!