Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Toroczkai László hogyhogy...

Toroczkai László hogyhogy visszakerülhetett a politikába? Ha jól tudom börtönben volt, nem kell mindenféle köztisztség vállalásához, vagy pártagsághoz erkölcsi bizonyítvány?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt börtönben.
2021. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De volt, ő meséli, hogy levitték szekszárdra, és magánzárkában volt, stb.
2021. nov. 3. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő esetét nem ismerem, de az, hogy valaki volt börtönben nem jelenti azt, hogy elítélt is volt.
2021. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A családjukat meglátogatók is voltak börtönben.
2021. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Párttag akárki lehet. Bárki alapíthat pártot, akár te is meg én is. Más kérdés, hogy kb. 4 ember lenne, aki támogatna minket. :D
2021. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De cuki, ahogy betiltaná a Mi Hazánkot. :D
2021. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az soha nem volt hír, hogy bárhol jogerősen letöltendő szabadságvesztésre ítéltek róla. Hírekben az volt, hogy jogerősen pénzbüntetésre ítélték Magyarországon, Szerbiában, Szlovákiából kitiltották 5 évre, Kanadából kitoloncolták. Ezekben az országokban őrizetben is vették ez az előállításnál több (ez csak 24 óra lehet), a letartóztatásnál kevesebb, max. 3 nap rendvédelmi szerv fogdájában.


Tomcat meg azt állította róla, hogy Romániában felfüggesztett szabadságvesztésre is ítélték prostituáltak futtatása miatt.

2021. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Bármiből kimagyarázza magát.

Sajnos.

2021. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ült-e jogerősen elítélve, de megrovásban, büntetésben biztos részesült, fentebb valaki fel is sorolta. Mármost nem értem, mert egy ismerősöm grafittizett, és akkor abból elég sok problémája volt pl egyetemen és közigazgatásban, hogy nem kapott jó erkölcsi bizonyítványt. Az miféle dolog, hogy normál ember elkövet valami kis dolgot és ellehetetlenítik a becsületes munkájában, más viszont komoly erkölcsi kihágásokkal, ostromban való részvétellel, verekedésekkel, stb. közszereplő lehet, pártot alapíthat, párttag lehet, elindulhat választáson? Nem értem.
2021. nov. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!