Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Amennyiben bevezetnék a...

Amennyiben bevezetnék a kötelező oltást úgy, mint Ausztriában februát 1-től, mi járna annak aki így sem oltatna?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ki tudja... De hogy a gazdaság belezakkanna az biztos.
2021. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván pénzbírság.
2021. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
47%
El nem tudom képzelni hogy lesz ez a kötelező oltás?? Oltatlanként nem mehetsz ki az utcára vagy el vissz a rendőrség be oltatni vagy mi??
2021. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
3! Ahogy írták is pl. pénzbírság vagy előírnák, hogy akkor addig kötelező fizetés nélküli szabadság. Vagy egyszerűen csak a TB járulék megsokszorozása az oltatlanoknak. Hidd el előbb utóbb mindenki oltatna, ha állambácsi elvinné a fizetése mondjuk harmadát még pluszban. Emellé még pluszban nem mehetne sehová, nem használhatna a tömegközlekedést stb. elég jól lehet ilyesmivel "motiválni" az embereket.
2021. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg fegyveres harcra kerülne sor, Orbán meg repülne,a parlamentel együtt.
2021. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
4 az nem motiváció, az zsarolás és kényszerítés stb... Viszont mi lenne ha az oltások miatt 100% osan bebizonyosodna, hogy aaz oltottakban mutálódik a vírus. Rég túl lennénk rajta, de miattuk nem ...? Ahogy sok oltáspárti virológus is elismerte járvány alatt nem lene szabad oltani.
2021. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen fajta diszkrimináció remélhetőleg nem lesz jelen az országban. A megélhetését vennék el annak aki nem bízik egy 100%-os vakcinában. Előbb utóbb nem lenne aki fizesse nekik az adót, amiből az oltási kampányt és a Soros lejárató kampányt fizetik..
2021. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A tb t sem vehetik el... Meg sem emelhetik. Pl én amióta dolgozom 20 éve fizetem. 1x voltam orvosnál akkor is a jogsi újítás miatt (ha az üzemorvost nem számolom) Nem voltam táppénzen... Szal bebaszna ha nem látnának el.
2021. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Fel lesz húzva mindegyik rohadék lámpavasra!!!!
2021. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Választások lesznek, nem lesz semmi extra koronaelőírás, mert akkor a fideszes butanép nem szavazna rájuk
2021. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!