Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád hogy itt is bevezes...

Támogatnád hogy itt is bevezessék a botozást és korbácsütést mint büntetést?

Figyelt kérdés
A világ egyik legfejlettebb államában, Szingapúrban mai napig alkalmazzák pl.
2021. dec. 3. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Azonnal eltornem a botozonak az alkapcsat! :) Egy osztag sem tudna leallitani :)))
2021. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Ott pl. halálbüntetés is van.

És úgy tudom, a kábítószerrel kapcsolatos visszaéléséknél KIZÁRÓLAG halálbüntetést lehet ott kiszabni.

Eredmény: Szingapúr kábítószermentes ország!

2021. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
1: ki vagy kötve botozásnál, nem tudsz eltörni semmit, utána meg nem tudsz lábraállni
2021. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem, de a halálbüntit biz' visszavezetnék néhány bűncselekménynél. Nem csak az elrettentés és a társadalmi igazságosság miatt, de miért az én adómból etessék/őriztessék a rohadt gyilkost, vagy pedofil erőszaktevőt?
2021. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
ertelek 3-as, csak engem nem olyan konnyu kikotni ... utana mar biztos igazad van, de addig en is a kepletben lennek :)
2021. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem inkabb fogadjuk el a bunt ... ne legyunk kirekesztoek ... yin es yang ... feher es fekete ... jo es rossz ... Isten es Satan ... mindenhol ott van a negativ oldal is, tehat a bun az elet resze ... egyutt lehet vele elni :)
2021. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
#5 a nehézfiúkat sem olyan könnyű megbilincselni mégis megoldják :)
2021. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
#6 akkor is ezt mondanád ha kirabolnának az utcán, csak úgy hobbiból valaki a hasadba állítaná a kését, vagy valamelyik női rokonodat megerőszakolnák?
2021. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
7: így van, nálunk is vannak kigyúrt kemény gyerekek, mégis beviszik őket a rendőrök akaratuk ellenére
2021. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Azert az igazi volumenhez a TEK megy ki pancelautoval! :)))
2021. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!