Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem szeret se anyám se apám,...

Nem szeret se anyám se apám, 35 éves vagyok rokkant, utálnak engem itthon, hová mehetetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ellátásom összege 60 ezer forint!


mit tehetek?



2021. dec. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Legyél kedves a szüleiddel.
2021. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Stretnék, igwn
2021. dec. 17. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Veszel egy lakást oszt odaköltözöl.
2021. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre mondják hogy patthelyzet.
2021. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Dolgozol és elköltözöl
2021. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 árokpart ***** válasza:
79%
3-as Igen havi 60 ezer forintból Magyarországon pillanatok alatt vezs egy lakást ugye? Édes Istenem és ez a többi válaszolóra is iagz, hogy ha ti milliomosok és milliárdosok vagytok és egy minimális empátia sincsen bennetek, akkor inkább ne is válaszoljatok, ne rúgjatok még egyet bele szerencsétlen kérdezőbe, hiszen ahogyan elnézem nektek egy légy élete is többet ér. Kérdező ha nagyon rossz a helyzet ha még autóstoppal is próbálj meg kijutni nyugat irányába az országból és az osztrákok szerintem valamennyire segíteni fognak. Azt nem tudom sajnos, hogy hogyan , de elszállásolnak és próbálnak a betegségednek megfelelő munkát adni. Itthon Magyarországon sajnos ilyen esetben senkire és semmire nem számíthatsz, sajnos ez a valóság.
2021. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Árokpart te nem terveztél még odamenni esetleg? Ideje lenne.
2021. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 árokpart ***** válasza:
7-es Tervezek ha ez megnyugtat.
2021. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
sok szülő utál mindenkit, gyerekét és saját magát is... éld túl őket és te nyertél
2021. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!