Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnap előtt Ausztriában ha...

Tegnap előtt Ausztriában ha bemértek mint gyorshajtót, akkor kb mennyi idő múlva érkezik a fizetési felszólítás Magyarországi lakcímemre ?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne hogy kb mikortól számíthatok rá, vagy hogy mikortól nem kell aggódnom ez miatt, vagyis ilyen esetben van e elévülési idő.

Autópályán este 80-as korlátozásba futottam bele 100-zal. Egyébként még soha nem büntettek meg gyorshajtásért



#Ausztria, közlekedési bírság, kipostázás, küldés, elévülés #Rendőrség, traffipax gyorshajtás, sebesség, felszólítás, csekk
2021. dec. 19. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az se biztos hogy jön. Nekem németnél két olyan villanásom volt amiről semmi sem jött, franciáknál egy.
2021. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Arab rendszámos autót kell szerezni, azt nem tudják bemérni a kis rohadékok.
2021. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát csak remélni tudom hogy nem jön a csekk.
2021. dec. 19. 19:57
 4/6 scamdemic ***** válasza:
100%
3-4 hónap. De ha nem volt kamera, akkor megúsztad. Vagy láttad, hogy villant?
2021. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# Nem láttam hogy villant, de többen is mondták hogy az Osztrák autópályákon nagyon sok sebesség korlátozó jelzésnél bemérik a gyorshajtókat.
2021. dec. 20. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

"Arab rendszámos autót kell szerezni, azt nem tudják bemérni a kis rohadékok."


Van egy kevésbé körülményes megoldás is: be kell tartani a sebességhatárokat!


Grátiszként megjegyzem, a szabályokat telibe szaró utak királyait inkább érzem rohadéknak.

2021. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!