Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehet a törvény...

Miért nem lehet a törvény szigorával lecsapni a tűzijáték és petárda használókra? Ennél kevesebb értelmetlenebb dolgot nem nagyon tudnék mondani. Nem a hivatalos tűzijáték rendezvényekre gondolok.

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy hány évet kapnak drogcsempészetért? Mégis csinálja az is aki jobban akar élni, és több pénzt szeretne.

Petárdáért legrosszabb esetben le ültetnek 72 órára, és kifizetsz X összeget, téged ez visszatartana?

2021. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert ahol pénzügyi érdekek vannak (netán kormányzati szintig vezetően), ott semmi nem számít. Kevesebben dohányoznak azóta, hogy "nemzeti" lett a trafik ? Kevesebb sós chipsz fogy azóta, hogy egészségtelennek minősítették és erre hivatkozással plusz adót vetettek ki rá ?
2021. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem mi a baj azzal h most szilveszterkor tűzijátékozik az ember...
2021. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
December 31. 18 órától január 1. 6 óráig a tűzijáték használata legális. Persze a gyakorlatban ez +-2 nap. Nincs az a kapacitás ami ezt tudná szabályozni. Figyelj én se szeretem a kutyák miatt, de engedd el.
2021. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Kutya nem lehet előbbre mint emberélet
2021. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

2


" Kevesebben dohányoznak azóta, hogy "nemzeti" lett a trafik ? "


A nagyon erős dohányosok bizonyára nem hagytak fel a füstölgéssel ez miatt...De én pontosan azóta nem gyújtottam rá és nem vettem semmiféle dohányterméket amióta külön árulják.Előtte meg rendszertelenül ugyan de dohányozgattam.Volt olyan nap amikor ~30 szál mezítlábas sodort cigarettát is elszívtam.

2021. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Ha a közelben állat van, akkor bizony állatkínzásnak kéne minősíteni, akkor is, ha nem tudtak róla, nem szándékos.

(gondatlanságból elkövetett állatkínzás)

Gondolom ilyen kitétel nincs, és súlyosbító körülmény sem, de valóban lehetne.


A kereskedőket meg szétbüntetném én is.

2021. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

#5 "Kutya nem lehet előbbre mint emberélet"


A te testi épségedet milyen szinten is veszélyezteti az, ha nem tudsz Szilveszterkor petárdázni? Hm? Azon kívül, hogy ha rajta kaplak feld*gom a s*gg*dbe? Hm? Ostoba...

2022. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Az a felháborító, hogy nálunk nem lehet petárdát venni, pedig minden más országban lehet.
2022. jan. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

A petárda, tűzijáték eleve rossz.

- zajszennyezés

- légszennyezés

- baleseti veszélyforrás

- állatkínzás

- megviselik a babákat, időseket, autistákat.


Aztán meg csodálkozunk, hogy kevés a madár, és hogy sok a szúnyog.


A tiszta levegő, az állatok védelme, az emberek védelme előrébb való, mint a durrogtatás.

2022. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!