Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A nők szavazati jogának...

A nők szavazati jogának visszavonása világszerte mekkora problémát eredményezne?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. Semmi veszekedést nem tűrök el itt, azt privátban! Köszönöm.

2022. jan. 7. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

"Nem tűrsz el veszekedést"?😂😂 Miert mit csinálsz? Befenyítesz?



A kérdésre meg: kiafszt érdekel..?

2022. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
23%
Véleményem szerint valamivel kisebb mértékűt, mint a balkezesek szavazatának elvétele, de emögött pusztán százalékos demográfiai adatokat feltételezek.
2022. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Van, akinek szexmegvonást. xD


És azt, hogy esetleg ünnepnapokon is saját zsírjában párolt cukkinit kapnátok vacsorára sok salátával.


Ha úgy alakulna, én mondjuk nagyon szívesen lemondanék a szavazati jogomról, és cserébe megszüntetném a vállalkozásomat Magyarországon, aztán csinálnék egyet Kambodzsában, ugyanabból élnék, mint most, csak ott adóznék más feltételekkel.

2022. jan. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem lenne egy rossz ötlet…
2022. jan. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Arra kíváncsi volnék, hogy a nők és a férfiak milyen arányban mennek el szavazni.
2022. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
✅ VILÁGBÉKÉT !
2022. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
✅ Az LMBTSZARSÁG, meg az ilyen fa*****gok nem terjednének...
2022. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szívesen lemondanék nő létemre a szavazati jogomról az országban, ahol élek, ha ezek után adófizetési kötelezettségem lenne az állam felé, a férfiakkal ellentétben, akiknek megmarad a szavazati joga.
2022. jan. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Én nő vagyok de egyáltalán nem zavarna még ki is nevetném a sok feministát, akik tüntetnének meg stb😀

Meg lehet nézni hány országban elégedettek a vezetőkkel nem történt semmi pozitív attól h szavazhatnak a nők szoval értelme nincs azonkívül h örülhetünk h jaj mi most egyenjogúak vagyunk...

2022. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Valami nagy gond van a fejedben, kedves utolsó
2022. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!